• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potrosnja fenda

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U prosijeku između 4-7l moje vožnje,gas nije nikad veči od 1700okretaja motora.
A da ga teram do 2200 potrošnja bi mu bila oko 10.5-11litara po normalnom satu ali ne kreni stan pa gašenje nego rada ili vuče neke teže prikolice.
Moj ima 3 cilindra a motor je 2700ccm.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ko je lud vozit na punom gasu....Znaci da ti je prosjek oko 5 litar,do 5,5 litar,,,,
Tvoj traktor je i jaci,tezi,a hoce malo vise i potrosit,pa nemas se sta cudit kad kazem da fergo nece potrosit u prosjeku preko 3 litre na sat....neka uzme i 3.5 litre opet stoji ono sto sam rekao....10 konja litra dizela
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma ok je to sve,pogotovo ako se može večina poslova odraditi sa pola ili malo više gasa.
A kad ti treba maximum iz motora onda onda če i srknut.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Haha,rekao bih ipak da je suprotno. Ako o gorivu ovisi dal će se nešto isplatiti ili ne,jadan je to posao...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
gogo, gogo,

ja, unatoč tvojem komentaru, mislim da si ti vredniji od traktora i normalno da je tvoje gorivo (pivica) skuplje od plavca. :icon_e_biggrin:
 
Na vrh