• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pitanje u vezi nasih traktora

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
znaci profunkcionirat ce to sve,ha?
mislim da nece bit bas 3stranice tih tema. mozda nas i ima puno na forumu,ali ne pisu svi i ne sudjeluju u raspravama i to pa se mozda nece ni tamo predstavljat. :roll:
TX,kazes da se za svakog clana otvori tema. pa jel nebi trebao svatko tko se hoce predstavit otvorit novu temu s svojim imenom a ne da se za sve clanove otvori po jedna? ili ja to nisam nest pokopcao dobro? :?:
uglavnom,drago mi je da vam se svidjela ideja na kraju.. :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Tko zeli, otvorit ce temu u tom dijelu foruma... Nece biti tri stranice, posto sam i prije napisao da nas ima 30-ak aktivnih, ako i toliko, te neka od nas 30 20 napravi takvu temu, smatrat cu da je projekt uspjesan.


Uglavnom, kada zavrsim sa svim poslovima koji mi se sada gomilaju, pokusat cu nesto iskemijati, pa cemo vidjeti kako bi to izgledalo otprilike...

Evo, napravio sam nesto i za probu, u forumu OSTALO, podforum O NAMA, pa tko ima volje i vremena, neka pusti mastu da divlja ;)

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
STO JE SAD?!?

NITKO POD MILIM BOGOM OSIM NAS TROJICE JADNIKA NE PRAVI SVOJE TEME, A TOLIKO STE SE VESELILI I DAVALI PRIJEDLOGE...

MISLIM, ONO...


Cugi, TX75 Svaka vam cast, ali ovo nisam ocekivao, da ce biti ovako slab odaziv...
 
R

Ratarko

Guest
A od koga ćeš to vidjeti nove slike ?
Svi strojevi su nam ceć viđeni jer se konstantno radi o 20 aktivnih članova na forumu .
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ona slika forda u tvojoj temi mi je prvi puta pred ocima, a na forumu inace ima malo slika tvog forda i a slike RX-a si stavljao u pocetku, a sada nista, kao da si ih zaboravio...

Eto, neke stvari zaboravim, pa mi je lijepo vidjeti sve na okupu!

Svaka cast sto si napravio i ti temu!
 
R

Ratarko

Guest
Sa RX-om sam zadnji puta radio upravo to tanjuranje u proljeće a sve što sam radio sa Fordom od onda si vidio slike ... bez zafrkancije ... sa Fordom sam samo radio sa gruberom dvije table i vozio pureći gnoj a te slike sam stavio .

Ne radim ja puno sa svojim strojevima . Kada sve traktorske sate zbrojim ne mogu nakupiti 1000 sati na 6 traktora .
 
B

Bobo

Guest
Svasta... a ja mislio da iz traktora ne izlazis...

OK, poanta je ta da onu sliku forda nisam vidio, pa eto, jedna, ali vrijedna nova slika.

Takodjer sam bio uvjeren da Ford jos uvijek radi teske poslove, sve dok se ne proda, eventualno) pa tek onda da ce MF uletjeti punom parom, no ocito sam se prevario.
 
R

Ratarko

Guest
Ma dobro mogao bih ali to je to ... sigurno nije 1500 sati sa svih 6 traktora , to sam htio napisati.
Najviše radim upravo sa Hurlijem ali ove godine će to biti sa MF-om jer je novi pa mi je interesantan .
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ratarko kaže:
Ma dobro mogao bih ali to je to ... sigurno nije 1500 sati sa svih 6 traktora , to sam htio napisati.
Najviše radim upravo sa Hurlijem ali ove godine će to biti sa MF-om jer je novi pa mi je interesantan .

Nego, gledam malo i vidim da mnogi imaju tri i vise traktora, a opet zadrzavaju i ne prodaju stare stoga pitanjce. Cemu tolika kolicina traktora? Ne prodajete ih iz emotivnih razloga ili jos ima posla i za njih? Il' to snase vole, nekad se brojalo kol'ko konja ima u stali, a danas traktora u dvoristu? ;)
 
B

branko

Guest
Smiljan kaže:
Nego, gledam malo i vidim da mnogi imaju tri i vise traktora, a opet zadrzavaju i ne prodaju stare stoga pitanjce. Cemu tolika kolicina traktora? Ne prodajete ih iz emotivnih razloga ili jos ima posla i za njih? Il' to snase vole, nekad se brojalo kol'ko konja ima u stali, a danas traktora u dvoristu? ;)


dok ti opisem sto ja trebam sve raditi skuzit ces zbog cega je dobro imati vise traktora, prvo sam pooral, zatim sam isao potanjurati, pa raskapci tanjurace i prikaci rastepac za gnoj, pa opet tanjurace i kako ja tezim da zemlja bude sto ljepse napravljena na kraju jos i brane (drljace) ovak da imam dva ili tri traktora jedan mi je pod jednim strojem drugi pod drugim treci pod trecim itd. samo sjedi i vozi ili da su i dva dok ja napravim jednu obradu(tanjuranje) uzmem drugi posijem gnoj, uzmem opet prvi potanjuram i za to vrijeme su ovi moji doma vec prikapcili brane i opet sjednem i vozi i opet za to vrijeme vec tast ili zena prikapce sijacicu dodju na polje i ja samo posijem. ja dok sijem kukuruz u jednom danu imam i po desetak prikapcanja pa na tome izgubim barem cetvrtinu dana. a da ne govorim o tome da su jos i razlicite snage pa jaci sluzi za obradu tla i druge teze poslove, a slabiji za sijanje, spricanje, sijanje gnoja i sl. lakse poslove.
 
B

Bobo

Guest
Nije rijec o vikalici, ROKI je pobrkao nesta...

TX se pita gdje su ostali u temi Obrisan neispravan link. jer nas za sada ima samo cetvorica... Sta je sad bilo? A toliko se uzkokodakali i odjednom tajac...

Ajmo, odma tamo pravit svoju temu!!!
 
Na vrh