• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROWOLF i EUROPARD

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
To ije pitanje što je sa motorom? Klip i ventil su se malo posvadili iz nepoznatih razloga a možda zato što dize nisu skroz ispravne. Sati ima toliko kao da i nema ništa...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Moj 554 je sad na oko 2700 radnih sati i stalno zezaju neke sitnice, ali motor je odličan.
 

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
Hvala svima za pomoć oko dijelova, sad treba samo sastaviti i može dalje.:icon_super:
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
kupio sam sve u kompletu od prvog vlasnika , inače nov utovarivač ja bio 15000 kuna, sad sam još nadogradio ruke za rolo bale..
 

Prilozi

  • 2014-02-28 16.41.17.jpg
    2014-02-28 16.41.17.jpg
    69.9 KB · Pregleda: 153
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Pukla poluosovina na kinezu ovom od 75 KS pa me intetesira jel ko zna gdje bi se moglo nabavit kod nas ili u Bosni
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Procurio mi hladnjak vode (kiler) na Eurowolfu 554. Probao sam s onom nekom tekućinom, bilo dobro tjedan dana i sad opet pušta. I nazovem ja u Danijel d.o.o. da pitam koliko dođe novi, kad ono ni manje ni više nego 3 900 kn (da, dobro ste pročitali). Normalno da ga ne budem kupio.
Kak da još probam to riješiti, ne znam točno gdje pušta, možda bi se moglo zakrpati?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
200-300 kn. Jednom su radili pola kilera za Burgoin...
Nazovi pitj i veliš kad bi došao, malo prošvrljaš po ZG par sati i naprave, tak su makar meni :)
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Evo kad ste krenuli s popravkom kilera ja sam dal popravljati s izmjenom saca i to da su sace vise prozracne od kad sau mi zamjenili sace nemam vise problema s temperaturom u motoru , firma je VAR d.o.o. zagreb i to je kostalo 2,300.00kn prije 1,5 g dana .
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Poz drugari ne znam sad u kojoj temi da pisem, ima ova eurowolf i europard od 12 strana i druga tema europard i eurowolf od 46 strana, vidim ovde su postovi od nedavno. Ja sam postao vlasnik jinme 554, polovnu je uzeo, 2008 godiste, 415rs, bosanska kabina orasje
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh