• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROWOLF i EUROPARD

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ja to upravo predlazem svima koji imaju IMT neka sebi kupe Nekog dobrog kineza za te pare i preporodice se :weedman:
E za ovo ce me objesiti sigurno :finga:.
Znam sta pricam u dvoristu se nalazi IMT 539 i Europard 445 i znam sta kinez radi IMT-u, pojede ga za dorucak. Iz iskustva mogu reci da je sposobniji od IMT-a 560, kako mu to polazi za rukom neznam, ali je to stvarnost ;)

Ranko bolje da se ne pojavljujemo na javnim mjestima neko vrijeme,hvalimo te kineze na račun IMT-a
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ranko bolje da se ne pojavljujemo na javnim mjestima neko vrijeme,hvalimo te kineze na račun IMT-a

Nebojim se ja ovih sa IMT-ima ja smo dodam gas i kinez ode :weedman:. Ja i kod kuce vodim borbu Europard vs IMT. Dva strica su ljubitelji IMT-a, a i pola komsiluka, pa su uvijek prepucavanja :rolleyess: sad ce neki pitati sta je sa onom drugom polovinom komsiluka sto nisu ljubitelji IMT-a, pa imaju Kineza ili ga zele imati 8)
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
ajde forumasi malo slika tih vasih ljubimaca unutrasnjost kabine ,slike motora itd. malo da ih vidimo,da neostane sve na rijecima!

PS. kad ih vec idete van slikati odma ih malo i upalite da se i oni zgriju u ove hladne dane:supz:
 

grga1976

Novi član
Tu od
1 Stu 2013
Poruka
6
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Ja imam eurowolf 220 oko 7 god i hvala Bogu nisam imao večih problema sa njim.Grijači 0 bodova kvaliteta,najveći problem su u biti mehaničari iz ACM koji su ga sastavljali,totalni fuš od posla,zaboravili staviti brtvu na pumpu hidraulike i dan danas curi,rezervne nemaju nigdje,izgorili kolektori anlasera radi kapanja ulja od pumpe.Za novi anlaser tražili me 1950 kn (mislim alo,7 % cijene traktora).Sve u svemu me služi ali ozbiljno razmišljam o kupnji ursusa 360 staro ali dijelovi bagatela.
 

grga1976

Novi član
Tu od
1 Stu 2013
Poruka
6
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Ali pošto su krizna vremena još će izgleda moj Kinez da radi 3 rali zemlje polako ali napravi,jedino ako ima netko dobru stranicu za dijelove pa neka ubaci koji link.Uskoro ću poslikati pilu pa da se vidi.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

@Grga, jesi razmisljao skinut pumpu hidraulike i napravit brtvu od klingerita?nebi trebalo bit skupo
Alnaser nepase od europarda,jimne,yto?
 

grga1976

Novi član
Tu od
1 Stu 2013
Poruka
6
@Grga, jesi razmisljao skinut pumpu hidraulike i napravit brtvu od klingerita?nebi trebalo bit skupo
Alnaser nepase od europarda,jimne,yto?

U katalogu dijelova se i ne vidi na tom mjestu brtva,ali moram riješit taj problem.

Što se tiče anlasera to mi je riješio električar u Daruvaru,promijenio kolektore i umočio u lak.Pali sad na prvi zub.

Izgleda da sam sretnik jer je uzet traktor iz prve serije koja je došla (2006)
Proizveden 2005.Tako da nemam problema.Prošli tjedan orao,prerađen plug 1 brazda 12 coli ore u 1 brzohodnoj bez problema.

Ja imam eurowolf 220 oko 7 god i hvala Bogu nisam imao večih problema sa njim.Grijači 0 bodova kvaliteta,najveći problem su u biti mehaničari iz ACM koji su ga sastavljali,totalni fuš od posla,zaboravili staviti brtvu na pumpu hidraulike i dan danas curi,rezervne nemaju nigdje,izgorili kolektori anlasera radi kapanja ulja od pumpe.Za novi anlaser tražili me 1950 kn (mislim alo,7 % cijene traktora).Sve u svemu me služi ali ozbiljno razmišljam o kupnji ursusa 360 staro ali dijelovi bagatela.

Odustao od Ursusa, pa taj traktor ima više problema od mog Kineza
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

evo da malo osviježimo temu došao u moj vozni park ovog ljeta EUROwolf 454
 

Prilozi

  • 2013-07-27 15.04.56.jpg
    2013-07-27 15.04.56.jpg
    72.3 KB · Pregleda: 1,142

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Kordunaš, kakve si mu to nove prednje gume stavio??
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Šanana pa kak moreš ovu temu čitati i ništ napisati u obranu IMT-a .
:icon_pidu:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Piše ljepo u naslovu "samo kometari vlasnika "
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Pa da onda nek zatvore temu za vlasnike IMT-a da ih ne moramo popljuvati . :icon_super:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Zašto bi ih pljuvali , to je njihov izbor i ja to poštujem
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Njihov izbor im nek bude , ali ne mogu srati traktore koji su stari 35 god , a manje se kvare nego njihovi novi . :icon_toilet:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Kec, puknuti....njima je dobar kinez, meni IMT, odabir je svačiji, privatne prirode.
Ima stric Eurowolfa 454 i nije to loše, nevalja mu hidraulik, nije za oranje ni za usporedbi s imt, no traktor je brz, dost čvrsto i masivno napravljen i za neke površinske radove i za transport rođen.

Kordunaš, mislim da si dobro odabrao, sigurno budu duže vozile nego ove kineske, no kad mu tak neprirodno stoje prednji kotači, svake gume bude potrošio.
Dobar izbor.
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

zašto misliš da stoje neprirodno na slici je namotan desno inače svima koje sam vidio su kotači malo skupiti unutra dole u gaznom sloju...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Mislim na to da stoje ukoso pa se brzo troši vanjski dio gume, trebalo bi npr. svake dviej godine zamjeniti gume da se poravna istrošenost.
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

ja sam ga kupio sa dosta istrošenim gumama al potpuno ravnomjerno na desnoj je ostalo pet milimetara više ripne al bio je istrošeni krajnika i piksi , sve je sad dobio novo pikse ležaje brtve , komplet presložen prednji trap , traktor je u svih sedam godina ima prednji utovarivač na sebi , odličan je šta je radio...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: EUROWOLF i EUROPARD samo komentari vlasnika

Šanana ja nebum tvoj mentor jer ni za zahvalnost nečeš dati običnu jebenu zahvalu .
Geometrija kotača je kopleksnije od kotrljanja novčića po stolu .
Ili kad dva dečkića sjede jednan nasuprot drugog na podu raširenih nogu i pokušavaju dodavanjem autića jedan drugog pogoditi u jajca .

Prouči malo geometriju kotača , sile koje nastaju na upravljivim osoviama ..trg , nagib , zatur .
Ako odmah ne skužič ne očajavaj nego kreni ponovno od korica
Ovako zvučiš kao oficir a djeluješ pametan dečec , nije ti valjda fukanje pojelo sav mozak?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh