• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Dominator (78 -118)

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne znam, ali sa 4.20m kosom jede malu dicu 😂😂
Prem da ja idem 4 - 5km/h jer mi tu najljepše izvršava i on pjeva bez problema...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Pa kako i nebi jeo sa toliko snage , meni sa 3 metra i 70 konja nikada nije zafalilo snage a ne gnjavim ga ni ja .
Čak ni u tritikalu gdje zategnem korpu do kraja i ako je poleglo kupim do zemlje
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,538
Ima toliko snage zbog ekstremnih uvjeta - da ne zafali, ali ponajprije zbog potrošnje, novi Lexioni i Trioni pri punom učinku rade na cca 30% opterećenja motora. A naravno da je i to dosta veći komad željeza i treba to pogoniti pogotovo kad se nakrka pun bunker. Nije sve u izvršaju.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Švasen bitte Deutsche metalen, pas mater! 🤣🤣

IMG_20230703_113659_edit_253115032999398.jpg
IMG_20230703_113650.jpg

Nadam se da ne bude opet roknilo, vidio sam i još koji puc - puc na nekim mjestima, ali ječam i malo pšenice još mora izdržatil.
Aternator je kaput izhleda, tako da će ići bez struje, sutra vidim ubaciti nrki drugi s lagera, samo da fercera.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Pitam jer vidim da si toatalno nespreman ušel u sezonu.
Ako misliš s njim u kukuruz odmah nakon žetve sve ostale radove metni na stranu da stigneš porešavati probleme kojih očito ima more.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Muha jel tebi ovo prva sezona vozilice koja je jućer propupala?


Kaj se tice snage motora za takva kina,nas učilo p x 2
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pitam jer vidim da si toatalno nespreman ušel u sezonu.
Ako misliš s njim u kukuruz odmah nakon žetve sve ostale radove metni na stranu da stigneš porešavati probleme kojih očito ima more.
Tako će i biti, drugačije neće ići. Teško je ući spreman u sezonu sa strojem kojeg ne znaš... Jučer sam imao drugih obaveza pa nisam stigao riješiti taj nosač pumpe, zato danas jesam, sada sam skinuo alternatoe, ali ne nalazim na njemu grešku, dakle negdje je ožičenje problematično... A do sutra niti nemam drugog da nabacim u slučaju da sam nešto previdio.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,538
Box, dobronamjeran savjet, ostavi strujne probleme nekom strucnom, da nebi bilo Vatrogasac Mirko, a iz mojeg skromnog iskustva vidim da mi je najgori problem na stroju onaj oko struje, kolko tolko i znam popraviti, i brat također, ali je glavobolja uzas...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Imam čovjeka koji kada uhvati cajta bude pregledao struju. Naručio sam iz Mesera onu pištalicu da makar otkrije gdje je problem.

Istini za volju nisam stručan, ali da vidiš trenutno stanje instalacija, zapitao bi se kako to da se već nije vužgal :ROFLMAO: Neka rješenja su mi top izvedena...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,533
Premlad si valjda da bi znal foru. Niko i Robert Kovač, HDZ… 😉
 
Na vrh