• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,142
Zetor 6911. Ručica je stalno uključena na dolje kad disk radi. Stisnem ručicu i onda ju ovom osovinicom zaključam u donjem položaju tako da hidromotor dobiva ulje i može raditi.
 

Odzak56

Novi član
Tu od
29 Stu 2023
Poruka
1
Pozdrav, da li mi neko moze objsasniti kako se skida bosch pumpa u Zetor 6911, da li se mora neka blokada uraditi na pumpi? Hvala unaprijed
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
Ništ posebno. One tri matice u krug, lajtunzi goriva i poluga gasa.
Kod vračanja ne možeš profulati jer je unutra spojka koja paše samo tak i nikak drugačije.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Da li netko pouzdano zna koliko i kakve gume idu u prednje nosace kabine, tip kabine je BK6011, znaci siroka, zvao sam par trgovina, gledao po webu...svugdje razlicite informacije a ne mogu rastaviti unaprijed jer mi traktor treba svaki dan
 

tigra10

Novi član
Tu od
7 Srp 2012
Poruka
13
Ljudi zamolio bi pomoć.
Naime išao sam mijenjati bravu za paljenje koja je složena na onu klasičnu Ursusovu s 1 2 3 i svake strane su 3 žice bile, slikao, presarafio i traktor nema više kontakta.
Dakle crvena struja živa nema struje više, vjerovatno neki osigurač, da li mi netko može možda reći gdje probati šta naći jer osim onih osigurača ne vidim ništa drugo, a oni su svi dobri.
Hvala.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,025
Jesi ti baš siguran da su svi osigurači dobri?
Možda na oko jesu,ali ne provode
Probaj na osiguračima sa ispitivačem lijevu i desnu stranu osigurača da li imaju napona
Može biti da ti je neka žica pukla prilikom prespajanja,teško e ovako na daljinu biti vidovit
Ako baš nisi vičan struji zamoli nekog električara u firmi ili poznanika da ti pogleda
 

Najnoviji postovi

Na vrh