• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ako imaš račun reklamiraju bez problema, barem kad sam ja vracao neke proizvode.
Ako nemaju na stanju onda vracaju pare.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,967
I ako nemaš račun sredi se!
Tip nije imao račun, ali po izvadku iz svoje banke, kad je to kupljeno, našao je datum i vrijeme pa su mu našli račun u svojoj arhivi!
Nisu baš bili raspoloženi za to i trajalo je dva-tri dana
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Ja mislil da to delal šlag...a ono IMT :ROFLMAO:
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Teško da si prezadovoljan. Imam to sve a efekt je nikakav. Dimer je zakon. Ta pjena izreklamirana kao profi je smeće. Pjena je kao maglica, ne lovi se za površinu, nestaje u 2 sekunde, curi kao obična voda, a ne opere ništa, malo prašine pobere što bi i čista voda. Čak sam probao i s čistim koncentratom pjene i razrijeđivati u raznim omjerima, isto sve, ne stigneš spustiti pištolj da prebaciš na pranje vodom, ona je već iskapala i nestala. Služi možda za oprati bicikl, auto koji je pran prekjučer pa da uzme prašinu i vrati malo sjaja i tako. To po mojem iskustvu nema veze s pranjem koje se očekuje i za novac koji je u pitanju. Ja sam znao u pjenomat staviti obični auto šampon s voskom i daje bolje rezultate nego ta pjena.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,067






Ovaj tjedan mora pasti odluka na jednog.. Kojeg bi preporučili?

Pranje traktora i priključaka...
 

Scukaf

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
113
Teško da si prezadovoljan. ...

Pa i nisam rekao da sam prezadovoljan 😁, samo zadovoljan. No vidim da se dosta hvali taj Dimer pa ću pokušati i njime. A što se tiče pjene, meni je ispala dosta gusta i dobro se prianjala za površinu. Traktor je slikan jedno 2 minute po nanijetoj pjeni.
Sve u svemu, poslije prvog puta ne mogu dati najrealniju procjenu valja li to sve ili ne. Za prvi put mi je bilo ok, dok ne probam više puta (i s drugim sredstvima) smatram ovo doboro obavljeno.
 
Na vrh