• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj magaraca

hans7

Novi član
Tu od
22 Pro 2022
Poruka
1
Pozdrav, sta je za pocetak potrebno da bih otvorio farmu za proizvodnju sira i mlijeka? Koliko je novaca potrebno. Ja sam iz Bosne. Samo da napomenem da sam iz grada i nikad nisam imao nikakvu farmu, niti ista slicno.

Pozdrav.
 
Posljednje uređivanje:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,348
Znači bez zemlje , strojeva i životinja u posao od kojeg bi se živjelo? Sretno, ja ću sad bubnut bez veze cifru ali bojim se da 100 tisuća eura treba za pravi biznis da bi to bilo onako kako treba.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,285
Samo nebo je granica...
Ako kreces od nule, moras kupit neko imanje sa objektima u dobrom stanju...nznm kak se krecu cijene u bosni, ali recimo 20-30 tisuca eura za to...ili ides radit nove objekte...a to je mnogo skuplje...
onda kupiti traktor i mehanizaciju...10-15 tisuca eura za nesto osrednje...za neku vecu mehanizaciju ti to nije dosta...nznm kak se krecu cijene magaraca...uglavnom mozes i do 100 tisuca.dogurati lako...
 

Najnoviji postovi

Na vrh