• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj su dobili 15-15-15. Prije tjedan dana nisu imali ujednačenu kombinaciju. Bilo je samo s 5 ili 8 dušika.
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
41
Pitanje. Koju petnajsticu kupiti. Kutina, RWA ili ADRIJA ona u prozirnoj vraćam cjena je od 20 do 21 euro koja je najbolja, jel ima kakve razlike ili je sad sve isto kad i ova kutinska više nije naša nego uvoz
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,529
Adriaticu bi izbjegel, ako zbog ničeg drugog, zbog granulacije. Izgleda ko šoder. Amosulfan kaj sam kupil od RWA je iz Kine. Bilo je rečeno da Petrokemija počinje sa proizvodnjom NPK. Ako je stvarno njihova ja bi nju odabral…
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
41
Da to me i muči od kud je i kakav je RWA 20,50e jer je jeftiniji 50 centi od kutinskog on je 21e a ova Adrija je kao talijanska 20 e al nju nisam koristio nikad, a vukavarska adrijatika je 19e al me ono ne zanima baš zbog te granulacije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,529
Ja koristim talijanski Cerea 5-10-18 i ok je gnojivo. Pogledaj kaj piše na RWA. Velim, Amosulfan je iz Kine. Oni pakiraju gnojivo u Osijeku a dolazi od svud. Moj izbor bi bila talijanski ili Petrokemija
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
788
Ja sam od zorke koristil lani i ove godine 5 15 15 i 8 15 15 i nemam nikakve zamjerke.
Ove godine imam neku talijansku ureu i super je. Austrijsku ureju jos nisam nacel, ali ovak se cini ok u vreci
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Jel zna mozda ko, jel se bude i ove god mogel traziti povrat novaca od gnojiva?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,144
Zadnje što sam čuo od ministrice je da su osigurali 26 mil. kuna za dodatne intervencije u poljoprivredi i poslije toga je uslijedila šutnja. Ili su se novci pogubili ili se još rade planovi za što će se utrošiti?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,535
Čak i da bude, bolje ne računati s tim, prošli put je stiglo dok smk već zaboravili na to...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
Za kaj bi koristio map? Zbog čega? Gdje bi nabavio? Jel si spreman koristiti i Kcl uz, jel potreban?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh