• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko koristi Tapatalk

strsljen

Član
Tu od
27 Ruj 2014
Poruka
100
Sad sam probao na jednom telefonu kliknuti na onaj kvadrat od slike i nudi se opcija prati link i otvori u pregledniku, a na drugom telefonu nema te opcije

Poslano sa mog T-7240 koristeći Tapatalk
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Puknuti, hvala, probao sam preko Mozile i tamo se vide slike, inače koristim Chrome, na Mozili mi se ubacuju koje kakve gluposti pa ju izbjegavam.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Taj ad block je ok zbog reklama ali mene je počel zezat na you tube,na oglasnicima i na kraju sam ga zbriso a koristim mozillu.Bolje onih par reklama neg da me hebe tamo gde ne treba.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
AdBlock fercera na Chrome ok. A imaju podesavanja u okviru njega, tako da youtube radi...
Problem mogu praviti dodatne ekstenzije, koje ssd "ubijaju", tako da sve koci...
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Šteta što se išlo na lošiju varijantu pri promjeni softvera i što se nije provjerilo ranije koje su mane, ali gazda je tako odlučio pa ostaje čekati da se nekad i to riješi.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Aha, sorry sad sam skužio na što se odnosi.
Tapatalk koristi malo forumaša, dodatno opterećuje server. Osnovna svrha mu je bila pružiti mobilno iskustvo desktop forumima.
Mi sad imamo mobilno iskustvo po defoltu i jednostavno je Tapatalk tu izgubio neku važnost. ?
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Zaista ne razumijem zašto ste toliko protiv tapatalka? Ok, ovako se možda ubije koja para od reklama, ali svi ionako koristimo ad block da ih uklonimo sa ekrana pa sa te strane dođe na isto.
To da opterećuje server u 2019-oj je smiješno, ako je hosting toliko loš da ga jedan dodatak uspori, onda ne vrijedi ni da ga džabe dobijate.
 

Najnoviji postovi

Na vrh