• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,336
Kako znam da sam naručio i kad dolazi to pouzećem otprilike?
Jer ja sam narudžbenicu poslao na oba maila, ali nema odgovora.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kako znam da sam naručio i kad dolazi to pouzećem otprilike?
Jer ja sam narudžbenicu poslao na oba maila, ali nema odgovora.

Sve je u redu kod mene primljeno , na oba meila zato da mogu uskladiti Vaše želje i njegovu recimo primljenu narudžbu , tako da se ne bi desilo da je neko zaboravljen , a slače se neposredno popslije sajma ,,,,kada to za sada ne mogu reći jer ne ovisi o meni :(wait):

Za usporedbu sa anketom naruđbe za sada izgledaju ovako
kapa 16
prsluka 5
polo maica 1
T-Shit mauca 1
sve zbrojeno do sada
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ja sam mail poslao samo Konfalu? Jel to sad problem?

Ja sam isto dobio , valjda i nisi znao da si poslao , hmm prsluk i 3 kape :icon_rolleyes: ako je to pravi
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja sam isto dobio , valjda i nisi znao da si poslao , hmm prsluk i 3 kape :icon_rolleyes: ako je to pravi

E onda okej, samo nek prsluk bude veći...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije me bilo dosta dugo i vidim svasta se desavalo u medjuvremenu.
pohvale za ponovno pokretanje izrade prsluka.
nabrzinu sam prolistao ove stranice pa sam mozda i preskocio, ali ne vjerujem..
kakav je prsluk, kako izgleda? kako bi vez trebao izgledati?
moj sa pocetka teme je vec odavno spreman za zamjenu pa bi bio zainteresiran za prsluk, ali zanima me kakvo ce sve to skupa biti?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
nije me bilo dosta dugo i vidim svasta se desavalo u medjuvremenu.
pohvale za ponovno pokretanje izrade prsluka.
nabrzinu sam prolistao ove stranice pa sam mozda i preskocio, ali ne vjerujem..
kakav je prsluk, kako izgleda? kako bi vez trebao izgledati?
moj sa pocetka teme je vec odavno spreman za zamjenu pa bi bio zainteresiran za prsluk, ali zanima me kakvo ce sve to skupa biti?

na prvoj strani poljoprivredni forum , na ljevoj strani ( srcu )
na zadnjoj strani preko leđa veliko , poljoprivredni forum , ispod toga www. poljopri............
a ispred toga jedna maketa traktora
slčno kao grofov i od žutog prije godinu dana ali majstor nije isti pa če se pretrpjeti neke izmjene ,,,
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
nadam se da ce biti slika prvog napravljenog primjerka..

Danas se nisam ni stigao čuti , ali sutra sigurno pa če se više znati a slika prvog ili serije koju napravi , normalno biče na vidjelu prije sajma ,,,:(wait):
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sva je u jako kratkom vremenu pa se jedva stiže poso obaviti kako treba , ima sitnih propusta što se bude pokušalo ispraviti do sljedećeg sajma ,,, :icon_mrgreen: kape se još rade ali evo primjerak prsluka ,nedostaje mu samo ime forumaša što ide po željama , a izgleda ovako ,,,,




Uploaded with ImageShack.us



Naš majstor se nalazi u 8 paviljonu drugi štand , preko puta je ribički pribor ,, a firma se zove

" KOR - SAM "
a zbog lakšeg snalaženja evo i slike ,,,,



ako neko bude zainteresiran vjerojatno će biti i koja kapa bez imena forumaša viška pa možda i oni koji nisu naručili uspiju nešto istržiti :(happy):

http://www.bj-sajam.hr/dokumenti/16_proljetni_popis_izlagaca_abc.pdf

http://www.bj-sajam.hr/dokumenti/16_proljetni_popis_izlagaca_paviljoni.pdf

http://www.bj-sajam.hr/dokumenti/UPUTE_16_proljetni_sajam.pdf


:icon_arrow: :(whew): :(sweat):
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
svaka čast na trudu i dizajnu,
izgleda odlično,
ocjena 5+ u kako je kartkom roku sve odrađeno
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
sve pohvale i od mene...ma ja ni nisam sumnjao u ARNA:(wait)::(wait)::(wait):

haaaa , haa ,, ima ,, ima propusta nisam kriv , al nema biti ko drugi ,,,,,, za sada ostavljam drugima da me kritiziraju što je i normalno ,,,, ali na greškama se uči :mur::icon_hang: od poslije sajma se popravljam :=:)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ARNO samo pohvale ko radi zna i griješiti a to je ljutski a ko ne radi taj i ne griješi još jednom BRAVO MAJSTORE......
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ARNO samo pohvale ko radi zna i griješiti a to je ljutski a ko ne radi taj i ne griješi još jednom BRAVO MAJSTORE......

Kao što je i normalno ,,,,,, biče poslije sajma diskusije ,,,,,,,,, a ako i nebude ispričaču svoju priču ,,,:(envy): samo da kažem niko nije OŠTEČEN , ali nije to , to
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Najbitnije da se pokrenulo i organiziralo tiskanje,a i cijene i način preuzimanja su korektne,a finese če se rješit,bitno da si svi mi koji želimo imat neke po čemu čemo se prepoznavat na sajmu možemo i nabavit,a i jednog dana ak ovog foruma više nebude il više neču bit član uvjek ču imat bar kapu da me podsjeti na ugodne trenutke provedene na forumu na kojem ne prevladava nadmudrivanje i prepucavanje nego skladno međusobno pomaganje i razmjena iskustva:(handshake):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
dobar prsluk...
znaci arno dobio si i moju narudzbu za kape s nick-om!
jel moram zvat lika ili ce imat svu nasu robu na sajmu?
nije jos sigurno jel idem, ali ako ce ici netko od kolega,
moze mi pokupiti tamo???
 

Najnoviji postovi

Na vrh