• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

promjena korisnickog imena

B

BAGERISTA

Guest
Koja je dozvoljena veličina za avatar......jer da nebi bilo viška materijala poslje....šala.
ako može veličina da mogu avatar stavit..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,137
Bobo kaže:
Puknuti je sve rekao... Nije problem napraviti resize slike, ali "tezina" iste vec je...
Meni je srce stalo kad sam videl da Puknuti piše nekaj u ovoj temi. :shock:
Prvo kaj mi je palo na pamet Puknuti se klonira. :shock:
Sad mi je lakše. :(
 
K

krcki

Guest
za admine

molim pomoc ne radi mi stari nickbio sam krki,, ni lozinka pa sam se ragal ponovo sa krcki,,,ako moze da mi se vrati stari

hvala
 
B

Bobo

Guest
molim pomoc ne radi mi stari nickbio sam krki,, ni lozinka pa sam se ragal ponovo sa krcki,,,ako moze da mi se vrati stari

hvala

Postoji tema za ovo... MOLIM VAS DA SE NE REGISTRIRATE S NOVIM NIKOVIMA JER ZA TO NEMA POTREBE... javite se kao gost na temu i sve ce biti rijeseno...

POslana nova lozinka na mail adresu koja je pisala u profilu. "krcki" se brise.
 
B

Bobo

Guest
molim za pomoć stari račun mi ne radi "filipkc" a dal bi se moglo složit da radi

Zar je lakse registrirati se s novim korisnickim imenom, nego prolistati malo forum i vidjeti da nisi jedini s ovim problemom... Zar je toliko tesko poslati e-mail?

Svasta... rijesit cu ti novu sifru i poslati na mail, a ovaj acc brisem...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Mogu li sam promjeniti šifru ili trebam željenu poslati na e-mail administratoru?
l.p.
Iwanho


možeš sam promjeniti na željenu lozinku, postupak je sljedeći:

Korisnička ploča > Uredi e-mail & zaporku > i slijedi daljenje pisane upute...
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
možeš sam promjeniti na željenu lozinku, postupak je sljedeći:

Korisnička ploča > Uredi e-mail & zaporku > i slijedi daljenje pisane upute...

Najljepše zafaljujem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
član foruma delac mi je rekao nek nekome na forumu kažem da riješi problem sa njegovim korisniim računom naime več 2 mjeseca se nemože prijaviti pod svojom lozinkom koju ima...pa nek meni neko od moderatora kaže novu lozinku da mu ja to kažem(pošalji u PP) ...tak on veli
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
član foruma delac mi je rekao nek nekome na forumu kažem da riješi problem sa njegovim korisniim računom naime več 2 mjeseca se nemože prijaviti pod svojom lozinkom koju ima...pa nek meni neko od moderatora kaže novu lozinku da mu ja to kažem(pošalji u PP) ...tak on veli

nije do nas moderatora, to rade Bobo i ovi veći, njima se obrati...
mislim da treba dati e-mail sa kojim se registrirao...
 
Na vrh