• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Znaš kaj i bum, jer ovak je baš teško👍
Ali se veselim jer bu skoro prikolica gotova, vozil bum se po selu sa velikim ponosom. 🙂Sad moram videt još kak bum deske zbil po podu i stranicama.
Jer tak bu sve da se sve da raskopati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas je bil kod mene prijatelj koji je kakti neki inžinjer i malo gleda prikolicu, prvo kaje pital čemu tak masivnu i jaku delam.
Nisam znal kaj da mu velim, rekel sam da mi treba. Pa ne dela se prikolica svaki dan, onda čemu jaki varovi, čemu debljina svega 5mm.
Kaj da mu objašnjavam nikad nije imal sekiru u ruki. Ali sve ga zanima. I nos porine svikam.
Reko ja kad delam delam kak spada.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
Kod mene na poslu iznad 120 mm otvorene mjere, dopuštena odstupanja su +-0.15 mm. Kapetanu na 3000 milimetara odnjelo 4 desete i njega smeta. To je nevjerojatan majstor. Svaka čast. Inače, kak se ta delanec kuka vrti oko svoje osi kad se prikolica prevrne? Osobno sam prehitil par put jer je bila loše delana. Svakom i na svakoj se može dogodit. Dvoosovinka malo teže, ali ide i ona po strani.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Radovi idu kod mene po zadanom roku, ima velike šanse da bude i prije gotova, danas pošvasane ručice na drugu stranicu. 🙂
Ali sad nekaj se dogodilo i fali mi cijevi ravno pol metra 50x50x5🙂🥸
Nezmam kak je zmanjkalo ali je, moram negde nabavit a ni sam nezmam de. 🤝
I onda kad složim te stranice idem deske zbijat, po podu hrastovina a stranice jelovina🪵🪵🪵
Velike šanse su da prikolica bude u više boja, narančaste i crne, i deske još neznam kak pofarbat. Celi pod bu ko na kolima, na umetanje, tak ak bu mi kad trebala prikolica za metrice imam ju. 🤸💃🕺🧚🧑‍🚒👮👷🚜🛤️
I zapiram garažu kad ono nekaj mi hodi po krovu garaže, plehnati krov pa se sve čuje, idem pogledat a ono 🐿️ i nosi 🌰🙂
Kak je bila slatka, neki rep je imala nakoštrešen.
Čini se da se rifta za zimu.
👇
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Dobro večer dragi prijatelji, dragi gosti, cjenjeniji forumaši👍🙂
Javlja vam se vaš kapetan broda.
Svima ljepi pozdrav.
Posebni pozdrav ljubiteljima prikolica iz kućnih radinosti. 🧑‍🚒🤸🚜🛤️🕺🐿️
Evo projekt ide dalje punom parom, nema odmora. Dani su u pitanju za finiš.
Jedva čekam, evo sposla pod gablecom prešel kaj sam zadnju stranicu pošvasal, tj ručice, ove dve sam moral štukat jer mi zmanjkalo cevi kak sam već rekel. 🙂
Ali pošvasano je da nema kam nikad nimalo, i preveć ali sad je tak kak je.
Svaki dan se dela pomalo i kak se stigne.
Evo koja slikica.
👇






IMG_20231005_182544.jpg
IMG_20231005_181204.jpg
IMG_20231005_181059.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hm..neće valjda rušiti drvo...gdje bi ptice spavale,gdje bi kopitari i papkari našli hladovinu za odmor,
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Dobro jutroooooooooooo ljubitelji prikolica iz kućnih radinosti 😉
Danas nastavak poslova oko prikolice iz kućne radniosti.

Možda se čak i pofarba u temeljnu danas prva ruka.
Ide ruka sive pa ruka crvene temeljne.
Tak da vidim da sam2x namazal. 🙂
Dobro jutro svima.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A još neznam, mislim da lagano prema srebru vlečeju, čak i črne kak su bile🙂još se nezna.
Ali polako ide sve kraju, danas su se stranice završile., i jedna ruka temeljne, onda još jedna ruka ali crvene. Da se lakše farba prava prime, jedva čekam test vožnju. 🐿️🪵

IMG_20231007_153840.jpg
IMG_20231007_131808.jpg
IMG_20231007_125159.jpg



 

Najnoviji postovi

Na vrh