• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijava za moderatora

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

matija

Guest
Ratarko kaže:
Ovo je forum gdje se teroriziranje članova "nagrađuje" administratorskim ovlastima

vjerovao ili ne već sam par dana slutio da će se to desit
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ratarko kaže:
Zaboravite na ankete , ja hoću .
Zaboravite na to da VI možete odlučiti o bilo čemu , ja hoću .
Na ovome forumu odlučuju mario , bobo i sada alen .
Ovo je forum gdje se teroriziranje članova "nagrađuje" administratorskim ovlastima , ovo je NJIHOV forum .
Članovi su stoka sitnog zuba , eventualno kada treba sakupiti po 100 kn .
Ovdje se ankete na kojima članovi pokušavaju nešto riješiti zaključavaju od strane jedne osobe koja je tisućama kilometara daleko .Osobe koja je priznala da joj nije jasno što se događa u zadnje vrijeme na forumu , osobe koja nema pristup internetu .

Branko , dugo mi je trebalo da shvatim tvoje riječi i tvoje ponašanje nakon brisanja nicka frabrne i otvaranja novog profila branko .
Ipak nakon svega ostajem na forumu jer ovdje sam upoznao mnoge dobe ljude a one druge ću već zaboraviti .

Ratarko, pročitaj moj post iznad, što sam napisao ZJ-u, da čemo odlučit preko ankete, onda nisam po svojem odlučio,
znači uvjek odlučujemo svi zajedno.
Nije mi jasno zašto uvjek treba biti netko ovdje tko započinje svađu.
Alen neće više biti strog kao što je bio.
 
T

Tonxy

Guest
nemojte samo započeti opet a tim svađama!!
:| :| :madmana:
to vas molim a i drugi na ovom forumu,nadam se!:prayer:
 
B

brundalo

Guest
Ja znan ko nece. Ja. Razlog - malo informaticko znanje. Jedan savjet. Decki kad ste se vec odlucili, izaberite najbolje ljude. Ja ni glasat necu iz jednostavnog razloga sto sam jos friski i ne poznan nikoga. Svima svako dobro a "novim upraviteljima" malo posla na forumu :)
 
B

branko

Guest
Ratarko kaže:
Branko , dugo mi je trebalo da shvatim tvoje riječi i tvoje ponašanje nakon brisanja nicka frabrne i otvaranja novog p rofila branko . Ipak nakon svega ostajem na forumu jer ovdje sam upoznao mnoge dobe ljude a one druge ću već zaboraviti .

vidis sad da treba slusati starije oni su uvijek u pravu :rolfer: :rolfer: :rolfer: , s obzirom na jedan kraci dio moje profesionalne karijere morao sam dobro poznavati psihologiju ljudskog ponasanja , i stog razloga sam u onom svojem filozofiranju naveo da ce izabrani "morati" prihvatiti se duznosti na koju ce biti izabrani jer znam a sad imam i dokaz (paor) da je svatko od onih koje sam navel u popisu pravi pajdas i kad bi ga stavili pred gotov cin ne bi odbio ponudjeno ali zbog istinske a ne lazne skromnosti to nisu htjeli sami napraviti. a u svezi ove tvoje druge recenice opet moja profesionalna deformacija dolazi do izrazaja kroz jedno uho unutra kroz drugo van tj. jednostavno ignoriras odredjene osobe i sve pet (gledaj TKO pise a ne ŠTO pise)
 
B

branko

Guest
mario kaže:
Alen neće više biti strog kao što je bio.


da je on bio strog nikom nista , ali je bio prepotentan sto je mnogo gore i BTW tko je obrisal kompletni thread "moderni moderator" sad vidim da ga vise nema pa je mozda i to jedan od razloga da me gospon TR(A)PAVAC onak napal jel da je mogel procitati taj post onda bi vidio zbog cega sam protiv alenovih metoda a ne bi toliko napao da sam rookiehater
 
R

ROKI

Guest
Ratarko kaže:
Zaboravite na ankete , ja hoću .
Zaboravite na to da VI možete odlučiti o bilo čemu , ja hoću .
Na ovome forumu odlučuju mario , bobo i sada alen .
Ovo je forum gdje se teroriziranje članova "nagrađuje" administratorskim ovlastima , ovo je NJIHOV forum .
Članovi su stoka sitnog zuba , eventualno kada treba sakupiti po 100 kn .
Ovdje se ankete na kojima članovi pokušavaju nešto riješiti zaključavaju od strane jedne osobe koja je tisućama kilometara daleko .Osobe koja je priznala da joj nije jasno što se događa u zadnje vrijeme na forumu , osobe koja nema pristup internetu .

Branko , dugo mi je trebalo da shvatim tvoje riječi i tvoje ponašanje nakon brisanja nicka frabrne i otvaranja novog profila branko .
Ipak nakon svega ostajem na forumu jer ovdje sam upoznao mnoge dobe ljude a one druge ću već zaboraviti .

Živa istina moj Ratarko. Spala knjiga na "tri slova". Gospodo članovi trojke svaka čast, a posebno čestitam članu koji je van svih događanja i van granica Hrvatske. Tko mu servira informacije o stanju na forumu to neznam, ali predpostavljam tko bi to mogao biti. Znam samo da je i sam rekao da nema pojma šta se događa na forumu jer je odsutan totalno, no on donosi odluke bez ***** ti. Na čiji nagovor opet neznam. Nemam više niti riječi niti slova za ove, ove... ove... ma nema tu adekvatne riječi da opiše ovu jadnu situaciju na forumu. Reći ću samo jedno: Došli (i dolaze) divlji i oteraše pitome.

Vozate nas tu ko male pačiće kojekakvim smicalicama sa izborom tog nesretnog moderatora ili štali već.
Prozirni ste ko flis papir. Nema tu demokracije, ovo je živa autokracija! No samo naprijed, ako vas to čini većima i moćnijima, samo izvolite rasti.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pa da se javim i ja, ovako neka opcije moderatora ostanu na probnom radu tj da se vidi da li paor i ja zadovoljavamo :!: :!: el paše :?:
ako ne znamo svoj posao ili ga ne možemo izvršiti uvjek nek bude netko u rezervi :!: el paše :?:
ja imam dial up vezu i neke teme nisam nikad otvorio, jer za stranicu na kojoj ima puno slika puno mi troši, što moja pretplata koju mi ne daju promjenit nemre izdržat.
ja predlažem i člana RATARKA da ipak pristane biti moderator uz nas jer ima neprikosnoveno znanje o mehanizaciji, RATARKO DA LI PRISTAJEŠ :?: molim te
ipak trebamo riješit mirno uz dogovor sve stvari, znači da li vam ja pašem kao takav sa slabom vezom, jer ipak je tu podosta nekad posla :?:
tu podosta članova ima posla doma u poljoprivredi, i samo ako če biti dovoljan broj moderatora uz pomoč admina, uvjek če netko pripazit šta se dešava.
počele su se dešavat dobre stvari, danas imamo več dvije javne molbe , a to su za brisanje starih oglasa, i da se tama o poskupljenju goriva prebaci jer je kratkog vijeka, TO SU STVARI KOJE OPLEMENJUJU FORUM, i moram pohvalit alena tu je reagirao dobro prihvatio je sve i čak sugerira da ga obavještavate o nepravilnostima.
iz sveg ovog alen je počeo slušati narod i polako radi po nahođenju svih argumentiranih predloga.
ja več par dana samo pratim šta se događa, i vidim promjene malo po malo.
što se tiče slika i tu ima rješenja, kad član ne zna postavit sliku, NEK ON VAMA OPIŠE KAKO JU JE POSTAVIO , pa iz toga vidite gdje griješi jer imate njegove oči.
ja ovaj forum volim i bez obzira da li ču obavljat neku funkciju ili ne uvjek ču nešto naučit ili nekom nešto pokazat :!: :!:
stoga nek uz dva globalna moderatora bude po jedan pomočnik na mehanizaciji, poljoprivredi, ostalom i šta več ima.
jedino ako čemo si pomagat možemo funkcionirat kao najbolji stroj koji ima dušu :!:
uvjek svaki član nek nešto predlaže šta bi želio , šta da promjenimo, nas je sve više i više i moramo surađivat.
ova suradnja nema veze sa iskustvima proizvodnje jer se radi o funkcioniranju foruma, proizvodnja čak i zahtjeva sučeljavanja da se vide principi rada u različitim ili istim agritehničkim uvjetima.
u upravljačkoj strukturi trebaju biti stari iskusni članovi i mladi koji stvarno su aktivni i žele boljitak foruma.
ovim javljanjem nisam želio nikog uzdizat, nikog vrijeđat, po nikom pljuvat, želim forum dostojan svakog doktora znanosti koji ovdje može pronači riznicu iskustva :!:
jučer me zove dotična osoba titule dr.sc.i pita šta se dešava ko da smo firma u stečaju, srce mi skoro puklo, pa cjeli svjet nas prati.
što se tiče šala tj ono koje nije u kontekstu neka bude ako se u postu nadovezuje dio o temi, ljudi i vi malo povedite računa , pa ne može vas stalno zanosit šala.
ovdje ima ljudi koji stvarno ne znaju o kompjuterima dovoljno ali imaju želju i potrebu biti na forumu radi stjecanja znanja, budimo obazrivi prema njima, naučimo ih ponešto, pa i oni vrijede i oni su ljudi.
ja sam se učlanio kad sam uvidio da ovdje mogu dobit dragocjene informacije o traktorima jer ga kupujem, ko zna kog vraga bih kupio bez vas.
što se tiče vrijeđanja to ne treba dopuštat, međusobno se neki pozaju , a ipak to i svi vide, neke stvari ipak zadržite za sebe.
izbor paora i mene i još nekih koje bih želio vidjet sebi uz rame( RATARKA, BRANKA, KRXa, SAPAT), , stavite na probni rad, nek još članovi daju svoj sud o tome, nemojte brzat, UKLJUČITE SE KONSTRUKTIVNO A NE DESTRUKTIVNO.
hvala svima koji ovo pročitaju jer mi je ipak stalo do foruma i do svih vas od kud bili, šta god imali ili ne imali.....
 
B

branko

Guest
alen28 kaže:
Čekaj sad vam ni paor nepaše?


nisi to valjda izvukel iz mojeg zadnjeg posta ako jesi ajd ga probaj procitati jos jednom , ako ni nakon jos jednog citanja nisi skuzil evo onda sta je "pjesnik s time htio reci" da ce vecina onih koje sam stavil prihvatiti funkciju na koju ce biti izabrani ali zbog psihe "obicnog (skromnog) covjeka" ih treba malo nagovoriti i za tu moju tvrndju je paor naveden kao dokaz (hebes zenu koja od prve pristane slajse su one koje treba malo nagovarati ;) )
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
MATIJA ŽELIŠ LI TI MJESTO MODERATORA ili dio modertorstva :?: imaš dobra znanja o poljoprivredi, stočarstvu i mehanizaciji, aktivan si član i možeš ljude nešto naučit.
ovo je ozbiljan predlog bez zezanja, ismijavanja i omalovažavanja, mislim da bi bio kvalitetan moderator
ZRINE , KRX, DIF TORPEDO TAKOĐER JAVITE SE
 
Z

zrine892

Guest
ja ma daj...ja blage nemam veze...a sta ako me netko nesta pita?onda ispadam jos gori nego sto jesam...
 
R

ROKI

Guest
zrine892 kaže:
ja ma daj...ja blage nemam veze...a sta ako me netko nesta pita?onda ispadam jos gori nego sto jesam...

Nije baš tako zrine. ;)
 
M

matija

Guest
bogec kaže:
MATIJA ŽELIŠ LI TI MJESTO MODERATORA ili dio modertorstva :?: imaš dobra znanja o poljoprivredi, stočarstvu i mehanizaciji, aktivan si član i možeš ljude nešto naučit.
ovo je ozbiljan predlog bez zezanja, ismijavanja i omalovažavanja, mislim da bi bio kvalitetan moderator
ZRINE , KRX, DIF TORPEDO TAKOĐER JAVITE SE
hvala bogec ,ali nije to za mene.kako bi onda mogao zanovijetat i žalit se ;) :blackeye :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
alen28 kaže:
Vas brine što ja budem admin? Nevidim u čemu je problem... Ja sam kao admin cijelo vrijeme radio backup fouma samo pod adminskim nickom.... Ako nečete backup da se radi onda recite. A kad padne forum...Šta onda?

Jooooj! Jadni mi!
dedos.gif
Šta ćemo onda ako padne forum, a tebe nama da nas spasiš? Ostani uz nas i spasi nas ako se to dogodi!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ROKI DA LI TI ŽELIŠ OBNAŠAT DUŽNOST MODERATORA :?: isto imaš znanja i aktivan si član
mene si naučio koje su predosti case traktora a koje mane, znači imaš strpljenja pomoč ljudima.

nevezano za ovaj post, da li je itko pročitao onaj veliki moj post na prošloj stranici, na kojoj vas preklinjem da počmete konstruktivo radit :!: :!: :!:
u ovakvim uvjetima ja ne želim radit niti pokušat radit, sve je puno mržnje i prezira, ja tako ne funkcioniram, ja puno puta idem protiv sebe da bih drugima udovoljio, al šta je previše je previše, ovdje je poljoprivreda postala margina na kraju egzistencije.
kak mi se čini da če ovaj izbor uvjek ostat u sjeni mržnje i nekolegijalnosti i prezira, a ja tako neču radit i ne želim, jer ste moju največu ljubav pretvorili o ovo za što čak ne mogu pronač niti riječ kojom bih to izrazio.

roki ovo se ne odnosi na tebe , da ne bi pomislio da je o tebi rječ jer se tvoje ime spominje gore
 
R

ROKI

Guest
Bogec napisao sam koga predlažem za moderatora. Hvala na ponudi no ja nemam dovoljno informatičkog znanja da bih vršio tu dužnost, a ponajmanje imam slobodnog vremena. Sad još donekle i imam vremena, no uskoro ću ga imati na kapaljku (ili bolje reći neću ga niti imati :( ).
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ROKI kaže:
Bogec napisao sam koga predlažem za moderatora. Hvala na ponudi no ja nemam dovoljno informatičkog znanja da bih vršio tu dužnost, a ponajmanje imam slobodnog vremena. Sad još donekle i imam vremena, no uskoro ću ga imati na kapaljku (ili bolje reći neću ga niti imati :( ).

niti ga ja nemam uvjek, a tek ja i kompjuter, nebo i zemlja.
zato sam za to da nas ima više različitog profila da se nadopunjujemo, jer u različitim proizvodnjama imamo u različito vrijeme sezonu, ma nek nas bude dva globalna i tri il četiri moderatora, da uskačemo jedni drugima, jer imamo i različite interese i različito smo upučeni u teme
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
mario kaže:
Razumijem da bi tebi bilo lakše da su male sličice jer imaš sporu vezu, ali članovima koji imaju ADSL sigurno nebi bilo drago da moraju klikat na svaku sličicu kad bi ju htjeli vidjet.
O ovome bi trebalo odlučit preko ankete.
Npr. jedan je problem kaj ja(i još par članova) stavljam sve svoje slike u moj-album.com a tamo mi se čini da nema mogučnosti za male sličice.

OK Mario, ti si gazda. No, ako je nekim članovima teško kliknuti na sličicu :?: :scratch , nego nama koji imamo sporu vezu čekati, onda se stvarno nema o čemu anketirati.
Razumijem ovo za "moj album", no nebi trebalo isključivati mogućnost thumbnail-a onima koji tu mogućnost imaju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh