• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prelazak na Xenforo - Pomoć i Pitanja

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Pozdrav, nisam jedno vrijeme bio aktivan na forumu i kad dođem vidim sve drugačije, a i vidim da ne mogu komentirati neke objave koje sam do sad pratio pa me zanima zašto je to tako??
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Malo je nepregledan forum, npr. kod nekog naslova je ispod naziv zadnje teme u kojoj je pisano, pa još ispod onda vrijeme kad je pisano, (meni preglednije)
A kod nekih naslova je u istom redu i tema i vrijeme zadnjeg posta, jel se može nešto napraviti po tom pitanju?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Malo je nepregledan forum, npr. kod nekog naslova je ispod naziv zadnje teme u kojoj je pisano, pa još ispod onda vrijeme kad je pisano, (meni preglednije)
A kod nekih naslova je u istom redu i tema i vrijeme zadnjeg posta, jel se može nešto napraviti po tom pitanju?
Na naslovnici, ako je kraći naziv teme, onda je odmah pored vrijeme zadnjeg posta.
Ako je duži naziv teme onda je ispod u novom redu vrijeme zadnjeg posta.
Nek bude u novom redu vrijeme zadnjeg posta za sve teme ako može?
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Zanimivo mi se čini to, da kod prelazka na taj "novi " forum nekvi imaju problemove(jedni sa tim, al jedni sa ovim). Kako samo jedni. Zanimivo, da nemaju problema svi sa jedno te istim problemom. Kako se nekome uključi nekva neželena blokada nečeg, al drugim ne. Ovo mi nije jasno.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Zaja, vidim, da me virojatno nisi razumijo što želim kazati(gledajuč na smajlič)... Netko je pisao stranico nazad, da se tekom promijene softvera nije mogao logirati , drugi nije mogao naložiti slike. A drugim sve ide. Pa me zanimalo, zašto softver nekome nešto zakopči al drugim ide. No ko bi novodobno računarsko tehniko razumijo...Ajd, čitamo se;)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,926
Ova softverska platforma koristi nekoliko tehnika otkrivanja spamera, lažnih prijava, robota itd. Jedna od metoda je da ako ti forum tri puta ne uspije isporučiti email obavijest, tj tvoj server odbije poslani email....stavi taj korisnički račun na provjeru adminu i ograniči ti ovlasti.
Također jedna od metoda je i provjera email adrese na Stop Forum Spam bazi podataka.
Još jedna od metoda je Google Recaptcha. Ima toga još.

Eto, i ponekad se desi da korisnik ni ne zna da je već na popisu spamera na stopforumspam bazi jer je ostavljao email svuda.
No uvijek nas se može kontaktirati i to se brzo riješi. Samo par korisnika je imalo problem, što je ništa. ?
 
Na vrh