• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednja vuca

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Dobar dan

Zanima me ako ko znam sta mi je sve potrebno kad bi ugradjivao prednju vucu na zetora 4911 i koliko bi kostalo od prilike
f665be3a9c51ef7c1735565ad32c6a69.jpg


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Nije mi do toga da imam neki jak i velik traktor vec bi sebi sredio ovoga jer mi se najvise svidja 4911 od zetora.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Pa taj 4911 je taman za sve poslove kome netreba jaci,ee sad koliko se bavis mehanikom bravarijom itd.
zavisi od cega diferencijal redukcije itd nadjes ima dosta posla.

ja sam razmisljo da krenem u ugradnju na svoj 3511 ali resim posto je nejak i pase samo ubrzim da to neradim,vec napravim kardanku prikolicu i odoh kud oces.
A da imam 49-ku nebi mi djavo dao mira da je neugradim.
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Pa taj 4911 je taman za sve poslove kome netreba jaci,ee sad koliko se bavis mehanikom bravarijom itd.
zavisi od cega diferencijal redukcije itd nadjes ima dosta posla.

ja sam razmisljo da krenem u ugradnju na svoj 3511 ali resim posto je nejak i pase samo ubrzim da to neradim,vec napravim kardanku prikolicu i odoh kud oces.
A da imam 49-ku nebi mi djavo dao mira da je neugradim.

Ja vec par godina godina radim sa 4911 i sve potrebne poslove radi bez problema on moze vuci prikolicu za dzubar balirku samoutovarnu prikolicu i sve sto mi je potrebno ali eto nekad se desi da bi i prednja vuca dobro dosla a ako rasprodam krave nebi ga prodavao ostavio bi ga

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Aha mislis tvornicki ili original od njega?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
JD griješiš. To je neka samogradnja.
Ovaj most je od nekog drugog vozila, jer ima tromle u kotačima, 5 šarafa na felgama o zavareno kućište diferencijala.
Originalni engleski je imal cjevaste trube, zašarafljene za kućište diferencijala, kao i brtvljene kugle na rukavcima.
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
A od kakvog bi vozila pasala na 4911 inace.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kad trebaš konkretan odgovor kojeg je teže izguglat majstori ušute.:icon_jook:
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,575
Od cega je difrencijal i koliko si platio

Ovo je mislim od vojnog kamiona dodza difrencijal. Kad sam tražio sebi traktor slučajno sam naletio na ovog zetora, a kupio sam sebi Ursusa c360 4x4. Inače ovaj zetor je bio u Sloveniji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
Prestanite trolati po svakoj temi gdje nekaj napišem.
Abarth, okani me se. O mojemu znanju ili neznanju nemreš suditi, jer me ne poznaš.

Kad već spominješ guglanje, izguglaj i odgovori na pitanje "koliko vlak ima kotača". Otprilike takvo pitanje je postavil autor teme.

Moj bi mu odgovor bilo da ako mu ovdje treba takav odgovor, neka se okani cijeloga posla, jer mu nije dorasel.
Ja sam se davno upustil u sličan zahvat bez Interneta i tuđe pomoći. Bi li opet? Nebitno. Ima previše problema koje treba riješiti. Najveći je legalizacija takvog traktora.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a moramo , onog kojeg se prima .
bez obzira tko je kaj radio oko toga tema je tu jer pada kiša pa su putevi klizavi
, kad ogrije sunce nikom više ne treba prednji pogon ..pa je prekapanje po neuronskim stanicama ravno plašenje vremena otvorenim kišobranom
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pa odmori koji dan,ne treba po cele dane čekat žrtve pa im prodavat tuđu pamet po celom forumu.Ja imam pametnijeg posla od guglanja za razliku od tebe pa i uzmem si vremena za familiju-ženu.Nemam nit najmanju želju da te lično upoznam jer živiš u virtualnom svetu a ja u realnom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
Šalu prihvaćam, no ovo je prevršilo svaku mjeru i prešlo u omalovažavanja i vrijeđanje na osobnoj razini. To ni na jednom forumu nije dozvoljeno.
Ne dira me,no pitam se treba li mi to u životu?
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Te lake prednje kao sto je na 3545 deluju slabasno,komsija je jednu taku kupio za ursusa pa pukla il je bila lomljena koce ga znati.
Jedino od nekog terenca il zastava kamion rade kod nas al posla do bola kracenje truba zglobovi cuda,papiri manje vise.
Kad bi naso zetorovu neku to je posooo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh