• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,564
A ko je ta spodoba koja ga je pitala? Gdje je ona kupila svoju (diplomu), to neće reći.
Spodoba je tvoje struke sa respektabilnog fakulteta a ministar je sa diplomom iz Travnika. 😉
Glavno da je ministar veliki Rvat rođen u Beogradu. 🤣
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,351
Kineziolog ce nama krojiti poljoprivredu...hebem ti zivot i drzavu i izbore...mrs....🤡🤡🤡🤡🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
@Tommy, da je moje struke, radila bi u privredi, ne bi bila "Soroševsko dijete" i živjela ko parazit društva ;)
 
  • Like
Reactions: H&S

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,289
@Tommy, da je moje struke, radila bi u privredi, ne bi bila "Soroševsko dijete" i živjela ko parazit društva ;)
"...a ovaj svijet je oštro podjeljen na dva dijela, na budale i na one koji trpe ,a mnogo je budala ovdje i još više lakovjernih ljudi koje je lako zavesti a još lakše kupiti....."
A nekako mi se čini da smo ja ti prijatelju @ZJ među onima koji trpe i jedne i druge
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,564
@Tommy, da je moje struke, radila bi u privredi, ne bi bila "Soroševsko dijete" i živjela ko parazit društva ;)
Dobra logika. Znaći ministarska mjesta su rezervirana za studente iz Travnika a ovi sa ozbiljnih fakulteta nek rade u privredi?
Neznam za ovo Soroševsko dijete (slobodno potkrijepi dokazima), al prilično je jasno da je naš ministar plinsko dijete ko i cijela ekipa ( hint Pevec)… 😉
Ideologija je ko i neke druge stvari opijum za narod. Ja sam siguran da većina te ekipe nema idelologiju osim one kak sa svojim ograničenim mentalnim i ostalim kapacitetima izvući što više sa tuđe grbače. A busanje u prsa i priće o pederima i lezbijkama su udica za naivne i zavedene. I sa jedne i druge strane. To je strašno bitno za svakodnevni život i probleme prosječnog građana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Nema logike. Ministarska mjesta su ionak rezervirana "za odabrane", svejedno (manje važno) " kakvog obrazovanja bili, jer su tam po dogovoru, a ne po "školi".
Poanta je bila da je ovo samo obično sitno podbadanje, tipa "ja imam - ti nemaš i ja zato više vrijedim", s ciljem diskreditiranja onog drugog. Ne branim nikoga, samo mi smeta takvo bacanje prašine u oči od nekoga tko misli da je bolji(a). Da je bolji(a), ne bi se spuštal(a) na takvu razinu...dakle jedna od "samodopadnih narikača" kak ih je Milanović nazval:
62781229-marijana-puljak.jpg

Dovoljno mi je kad vidim s kim se druži ... Mrak društva... :ROFLMAO:


Ideologija...možda...ali nije sve u životu samo materijalno. Materijalno bogatstvo je samo dobar paravan za duhovno siromaštvo. Novcem se nemre kupiti zadovoljstvo niti kvaliteta života. Dekadencija europe je valjda dovoljan dokaz toga.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,564
Nema logike. Ministarska mjesta su ionak rezervirana "za odabrane", svejedno (manje važno) " kakvog obrazovanja bili, jer su tam po dogovoru, a ne po "školi".
Poanta je bila da je ovo samo obično sitno podbadanje, tipa "ja imam - ti nemaš i ja zato više vrijedim", s ciljem diskreditiranja onog drugog. Ne branim nikoga, samo mi smeta takvo bacanje prašine u oči od nekoga tko misli da je bolji(a). Da je bolji(a), ne bi se spuštal(a) na takvu razinu...dakle jedna od "samodopadnih narikača" kak ih je Milanović nazval:
62781229-marijana-puljak.jpg

Dovoljno mi je kad vidim s kim se druži ... Mrak društva... :ROFLMAO:


Ideologija...možda...ali nije sve u životu samo materijalno. Materijalno bogatstvo je samo dobar paravan za duhovno siromaštvo. Novcem se nemre kupiti zadovoljstvo niti kvaliteta života. Dekadencija europe je valjda dovoljan dokaz toga.
Po kojem ključu su odabrani? Ko je gluplji?
Znači kak kritiziraš navodne Soroševe igrače a tak je i ovaj odabran da nema pojma o ničem i da netko radi toga more lako s njim manipulirati za svoje interese. Lik nije mogel završiti DIF u Zg a trebal bi biti ministar poljoprivrede. To nije normalno i nikad nebude. Kad bi ja biral na taj način svoje suradnike to bi značilo da mi treba netko za manipulaciju a ne da dobro dela svoj posel. Možda je nisko podbadanje, al ako slušaš više od ideologije u njihovom govoru lako je primjetiti tko ima nekaj u glavi. Nebitno sa koje strane političkog spektra, lijevo ili desno, ja slušam jel čovjek ima nekaj pametnog za reći, kak nastupa a ne to kaj bu rekel o gayevima ili pobačaju jer to izaziva samo niske strasti i to je veće bacanje prašine u oći od propitkivanja nečijeg obrazovanja.
Žena se slika sa koalicijskim partnerima. Nisu ništ gore od Đakića i sl.
Slažem se za dekadenciju Europe al bilo koja vrsta ekstremizma je opasna i glupa. Netko voli popa, netko popadiju a netko njihovu kćer i to je osobni izbor ili biologija, neznam.
 
  • Like
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,876
copy paste komentara:

Umjereni 11:54 21.05.2024.

Isuse Kriste, u usporedbi s DP-om, rekao bih da su svojedobni glasači Živog zida nadasve visoko inteligentne ljudske jedinke. Ovo pak je preteška sprdačina s državom. Hrvatska koja ima više obradivih površina od jedne Nizozemske i mogla bi hraniti pola Europe, za ministra ima lika koji ne zna koje je zvanje stekao i koliko je studirao, a glavni zamjenik i operativac bi mu trebao postati pjevač, zabavljač sa srednjom stručnom spremom.

završetak copy paste komentara.

 

Najnoviji postovi

Na vrh