• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštrenje lanca

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
749
Može li to za 0.325 lanac? Ja to ne znam naoštriti i gotovo, ne paše mi nijedna turpija. Uništit ću lanac bezveze, a ispilio sam možda 20 m.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Ima ih Okosi, Fatur, MultiAlati, Multiprofil. Kam god se okreneš tu je hecht. Najjeftiniji ti je Fatur
U Okosi sada sam gledao na netu-nema ga, Fatur ne funkcionira trgovina, Multi Alati bio narucio, ceko tri tjedna poslao upit na mail vele nije dobavljiv...za multiprofil nisam znao...

@domy_os moze za sve lance
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,370
Samo tabla,brusiona je v Trnovcu u zoni. Ali taj brusi pile za pilane i povremeno guti policajce. Istaknuti član kradezea pa mu more biti
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Ma ok, možda ima možda nema, na jednom mjestu reklamiraju da ima-njuškalo, na drugom da nema-web shop koji je po meni relevantniji, al ok, treba nazvati...onda više nije web shop..Kako velim, tražio sam tada nisam pronašo, ovdje sam vidio da ima, rođak naručio i to je to. Hvala na preporuci trgovine ali, kao što rekoh u jednom od prijašnjih postova, bio sam naručio kod njih, nakon nekog vremena kad nije došao poslao mail sa upitom kada će, rekli su da nije dostupno niti za narudžbu.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Ja imam onaj iz lidla ali ga nikad nisam upogonio. Uglavnom oštrim ručno, one lance za vodilice 90+ odnesem na brušenje
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Imam ih ja 2, jedan je dobar, samo se osovinica rotora izvuce s vremena na vrijeme oa promasi zub, a drugom je plasticno postolje pa se sav uvije, ovisno vanjske temperature
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,530
Da, Jolly evo. Služi svrsi. Nije bilo nikakvih problema do sad, dosta jak motor, ima podešavanje kuta brušenja bočne strane zuba kaj jeftinije brusilice nemaju, metalno kućište pa se ne savija ko ona iz Lidla kad brusiš
 

Najnoviji postovi

Na vrh