• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o traktorima Carraro

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Pozz ljudi nisam jos nasao dobrog tomice,kavi su ovi carraro traktori ima li za to djelova?

http://www.pik.ba/artikal/5307563/trakotor-cararro-54ks/

Daleko kvalitetniji i masivniji od tomice npr carraro supertigre na većini tih modela je motor lombardini 672 kao na tomi 730 ili 731 .ali zato i masni šta se tiče cijene a djelova ima jer tvornica još uvijek postoji samo i oni su skupi.
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
pozdrav ljudine

trebami informacija uvezi cararra .

mom radnom kolegi se svidio ali nezna nista uvezi njeg dali neko zna imal ovaj traktor manu ikakvu :drinker

.Zar ovakav stroj moze imati mana????
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
pozdrav ljudine

trebami informacija uvezi cararra .

mom radnom kolegi se svidio ali nezna nista uvezi njeg dali neko zna imal ovaj traktor manu ikakvu :drinker

.Zar ovakav stroj moze imati mana????

Ti buš pil prije od mene. Tak se pri meni veli kad ti netko zeme riječ iz usta.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
dečki,šta mislite o CARRARU 61.000
susjed mi ga ima

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oQvGTUMVTWE[/YT]
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Re: CARRARO

Ovim traktorima je jedina mana ako ih zajaše loši šofer
hahahahaha.
 

loky

Novi član
Tu od
13 Tra 2014
Poruka
8
Re: CARRARO

najbolji traktori ja imam agri up 60 ....nemam rijeći prigovora na njega
 

loky

Novi član
Tu od
13 Tra 2014
Poruka
8
Re: CARRARO

evo jedne u radu :p
 

Prilozi

  • Fotografija0424.jpg
    Fotografija0424.jpg
    21.6 KB · Pregleda: 765
Posljednje uređivanje od moderatora:

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Re: CARRARO

Nekak mi se čini uzak ,ali traktor je baš lijepo očuvan
 

loky

Novi član
Tu od
13 Tra 2014
Poruka
8
Fotografija 0608.jpg

Fotografija 0609.jpg

Fotografija 0610.jpg

Fotografija 0617.jpg


evo još

a to je 60 konja....2002 g. ima 2300 sati ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

loky

Novi član
Tu od
13 Tra 2014
Poruka
8
Re: CARRARO

1 ,80 cm


Jel neko zna ko je trenutno zastupnik za carraro traktore ....zanima me nešto novo, pa ako neko zna ?!?

Ne piši velikim slovima
MUHA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Re: CARRARO

Imaš PAVIN u Jastrebarskom i Agromehanika u Bjelovaru,Mariboru i Kranju :icon_anal:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: CARRARO

PAvin je zastupnik za Antonio Carraro, neznam koliko su oni povezani sa Carrarom??

Zastupnik za carraro je bio Leško, ali neznam kak sad oni stoje.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: CARRARO

Loky ljep traktor,dali je to 3cil ili 4cil motor?? Prijatelj mi ima takvoga carrara samo 80ks bez kabine sa prednjim utovarivačem,traktor je zvrk,mali okretan brz ko munja. Deutz-ov zračni motor troši ko upaljač snage ima i previše,samo ima manu što je jako lagan neznam ako ima i 3t bez utovarivača,no on ga koristi samo za utovarivač,prskanje i razbacivanje umj. gnojiva.
 

loky

Novi član
Tu od
13 Tra 2014
Poruka
8
Re: CARRARO

ja sam svog kupio kod Leška ...li on ih više ne uvozi bar sam tako čuo ...ali sam ga zvao prošle godine i reko je da im par komada novih tk da neznm sad:(mm):


ima 3 cilindra al mi mu još mismo našli poso koji nije riješio...samo vidi brdo prije nego šta dođe na njega ...zato bi i uzeli novog s 4 cilindra
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: CARRARO

Predpostavljam da imaš brzu getribu 40km/h,ako imaš onda je to normalno da pri večem teretu prije brda ga moraš šaltat u manju brzinu to je tak na svim traktorima,jer nemogu ga oni napravit da je brz i jak. Imam traktor 85ks i isto prije brda u manju brzinu i ide kad imam veči teret prikopčan za njega.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,737
Re: CARRARO

Najveća mana Carrara je raspored brzina u mjenjaču. Naime, polovičke previše krate osnovne brzine, pa je efekt kak da traktor ima 12 a ne 24 brzine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh