• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obavijest moderatoru i adminu

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,799
iskerno da ti kažem nisam razumio, što bi trebalo brisati
Tema ti je strižna kosa za SS-a, a mi se malo raspisali o pogonu prikolice preko kardana. Nemoj brisati postove, već prebaci tam kam treba.
Svakako nemoj zaboraviti napisati link kam je prebačeno.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Tema ti je strižna kosa za SS-a, a mi se malo raspisali o pogonu prikolice preko kardana. Nemoj brisati postove, već prebaci tam kam treba.
Svakako nemoj zaboraviti napisati link kam je prebačeno.

nadam se da mi ovo neuzimaš za zlo jer više puta upadne na temu a neznam o čemu je riječ jer se piše o nečemu drugome,pa listaj nazad,naprijed da vidim o čemu se piše a to košta vremena,sad ljeti pogotovo jer se više radi na polju pa na brzaka na forum da se vidi imali šta novog.nije samo ova tema u pitanji ima toga više. nisam ni sam svetac ali se trudim da to neradim jer ode nam pregled u vraga
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
dečki ja radim kolko moram i stignem i uređujem naveć ke morem,
i iz toga razloga jako malo pišem po forumu.

ZJ nema straha nebudem niš brisal, idem to pogledati i urediti kolke morem...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
dečki kako da uskladim vrijeme(sat) na forumu sa stvarnim vremenom,razlika je u dva sata.jer moram u opcijama izabrati da sam u južnoj africi kako bi to uskladio ili kako da to podesim.:scratch
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ista stvar ne zamarma se nekaj je u kuršlusu.

zbalija proširite mi teme ak treba pomoč.
 
K

KarloB

Guest
Kakvu god da sliku pokusam staviti za avatar ne mogu. Bilo sa net-a, bilo sa compa. Ako upisem link sa net-a, kaze da je "Invalid File" a ako probam sa compa, kaze da upload nije uspio.

Sad sam stavio jednu od ponudjenih. Mislim, nije neka bedara, ali eto.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
obrati pažnju na veličinu slike za avatar , neznam napamet ali čini mi se da rezulucija ne treba biti veća od 90x90 iil 120x120 , neznam tačno ali garantovano te zeza veličina

pro resizuj sliku pa je onda postavi za avatar

evo provjerio sam , slika ne smije biti veća od 80X80 piksela ili 19.5 kb
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a niš Karlo platiš neko janje i sredimo ti to.
bude slika i naopačke stajala ak treba(šala da ne shvati tko ozbiljno)
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ja sam smanjil na 70×70 i nikaj.Ne šljaka.Izgleda da bumo svi morali po janjca dati kaj nam to slože.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
max je 100x100 ili 64kb sad kad je slikano ak je primjer težina slike 250kb nebu ti ju učital.
bez obzira kaj ju ti smanjiš na 70x70
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ja sam smanjil na 70×70 i nikaj.Ne šljaka.Izgleda da bumo svi morali po janjca dati kaj nam to slože.


pošalji je meni.ja ti je smanjim i vratim ti pa ti postavi gdje želiš.bez janjca razumije se.ostavimo to za jedno druženje recimo oko plitvičkih jezera da bude i nama iz bih bliže :)
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ma kakvi,evo,veličina je 70×70 i težina 4 KB.Mislim da bi to moralo,al kad idem na "spremi promjene" onda neće opet.Neznam,mislim da v mojim koracima nema greške,al nisam siguran,bum probal još kaj ak se bu dalo.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
hrvoje999 pošalji mi na pp sliku, pa da vidim o čemu se radi...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
svim šefovima foruma

neznam di da vam se zahvalim "vama na poljoprivrednom forumu" na čestitci za moj rođendan pa odlučio ovdje.Jutros kad sam pogledo na mob vaša čestitka me stvarno toliko obradovala, prvi ste mi čestitali prije od supruge i kčeri koje su ostale spavat dok sam ja morao na posao,pa još jednom veliko hvala
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Molim Žuti ako ti nije teško prebaciti iz MEHANIĆKE RADIONICE temu "Stroj za bušenje bunara" u temu VOĆARSTVO kao "Bušenje bunara"
Tako će više voćara moči pratiti i uključiti se u raspravu.
Hvala.
 
Na vrh