• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

navodnjavanje kap po kap

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,548
to su kapaljke ustvari?...iskoristivo jedino u hidroponiji, ne vidim smisla svakoj biljci to stavljat kad je kap na kap jednostavnije...i cjenovno prihvatljivije
sorry, od mene nikakve pomoći... ;)
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
969
Pozdrav, imam ovakve priključke za kap po kap prva slika(crijevo 20mm),a sad bi trebao još nude mi ove sa druge slike, da li na to dođe kakva šelna nisu mi znali reći a nisam vidio u ponudi, da li netko zna spajanje ovoga sa druge slike, lp Screenshot_20240512_212355_com.android.chrome.jpg Screenshot_20240512_212347_com.android.chrome.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,548
samo natakneš, i eventualno po potrebi plastična vezica...nisu tu šelne predviđene, osim ako tlak ne prelazi 2 bara...
 

Najnoviji postovi

Na vrh