• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,064
Nisam ni pitao koji je tip motorke. Jebiga, odavno je postalo normalno na ovom forumu da se ne pokušava pomoći nego se pokušava biti smiješan. Zato vas svaki dan i ima sve više. Svejedno hvala 👍.
Ne moraš se odmah ljutiti,pomogao sam koliko sam mogao,više od toga neznam,a malo šale nikoga nije ubilo
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Dado
Ako se vodilica i lanac podmazuju normalno, nemoj se uopće sekirati oko vijka za podešavanje. Uvijek je najoptimalnije bilo da se potroši rezervoar goriva i rezervoar ulja i to je to.
Ako ti ne podmazuje vodilicu kak spada, ja bi tražil da nije negdje zaštopano. I naravno, kvalitetno ulje koristiti, a ne kak neki... 😉😉
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Podmazuje se vodilica normalno. Bio bi ju raskopao da vidim šta, gdje i zašto zbog čiste radoznalosti ali ajd reko, da prvo pitam. Sad je barem riješeno šta me je zanimalo. Hvala svima. 👍
 

sanjar

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2015
Poruka
134
Jedan lijep i očuvan primjerak, baš kao nova. Brat skoro sebi kupio, pa mi donio da je naoštrim.
 

Prilozi

  • IMG_20230420_111222.jpg
    IMG_20230420_111222.jpg
    47.6 KB · Pregleda: 71
  • IMG_20230420_111205.jpg
    IMG_20230420_111205.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 71
  • IMG_20230420_111215.jpg
    IMG_20230420_111215.jpg
    29.8 KB · Pregleda: 71
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne *****!

Lanac sam dobio, ali ionako to sve ide dolje, gore ide druga vodilica 😜 I osnovni remont meni za dušu, jer će mala biti samo za plankanje, šteta ubiti 261 na tome.

BTW Da je okrenem kako treba i pošaljem ti? Čini mi se da si zainteresiran? 😂😂

E da, kaže frajer, kupio prije godinu dana za 400€, puknuo mu lanac 2 puta i zato prodaje jer ne zna šta je i kako da popravi... Kad ono, netko nakeljio potpuno krivi ležaj i zvono, a to se i čulo kada sam je upalio, usput je pomoglo i u cijenkanju. :LOL:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jednom sam ja kupio jednu na sajmu za cjenu mača i lanca....drugo ništa nije ni valjalo..jedino sam iskoristio ručku na vraatima štale..ostalo brzo baci da ne bi pao u napast popravljati.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Meh, vidjet ćemo, ova je skrpana da radi, to se vidi, ima malo lufta, ležajeva imam kući pa ako se šta sastavi sastavi, ako ne, nema veze, nisu neke pare, a može u dijelove.

Ali mislim da će biti za neki k... Dok ne naletim na neku očuvanu, samo to su većinom već pokupili ljudi
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Paaa, sad sam ju baš raskupusio. Značččiiiiii... Slagao ju je neki selski majstor, moje kategorije, ali kud i kamo gori reklo bi se🤭😂
Brate slatki, šarafi na raspar, neđe torx, neđe imbus, neđe običan, majko moja, zavrti se čovjeku dok promijeni alate po rukama haha Ubačen jedan ok ležaj radilice, drugi poptuno krivi, uma lufta u deklu, kad sam skinio stublinu, reko al' me ovaj pošteno oženio, ali ipak je dekl dobar, samo je ležaj manjeg promjera stavčjen, kada stavim kakav treba ići, nema lufta i ne ispada bez izbijanja, bila povarena platnica na radilici da drži lančanik da ne spadne, al' kako rekoh to je neki profesor doktor nauka primarious mehaničkih znanosti odradio jer očito je samo falio seger, a ako je spadalo, to je jer je ležaj veći od osovine radilice, a manji od promjera zvona, zato je ovom nesretniku i pucao lanac, bilo kako bilo ja to složim pa vidim kako bude delalo, ovako na prvu upali bez greške, na piji kad je kresnila, svi se okreću, gledaju pta se dešava 🤣🤣 Kompresija momačka (Nije za ove woke pič*e da probaju palit, ili možda je, za obrazovanje) sve u svemu i da upucam 100€ ne bude mi žao jer očuvanu da odmah možeš ići raditi ispod 500€ još nisam vidio, a i rijetkost su.

Imam jednu razvaljenu 064 pa može nešto i donirati 😁
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Auuffff, to je van ove lige, s tim moš na pecanje pa si praviti rašlje za štapove. 🤭😂

Š'aim se, šta je to drugo? Uvijek tragam za antikvitetima, a znam da vi beLee cigani imate najviše toga 😜

Idem sutra uzet rolnu klingerita, presušilo mi skladište pa ćem trtam brtve i moram uzet sejmering do magneta, neimam toga, mas pater...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh