• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
342
Možda menjači i merači nisu isti ali obradovao sam se jer sam dokačio ulje :)
Sva kućišta menjača SS su potpuno istog oblika i veličine a i zupčanici su potpuno isti.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,627
To bi se odnosilo na da je netko proizveo pumpu za vodu za Labin SS? :rolleyes:
Ili da li je netko spajao neku postojeću pumpu za vodu na mtk?:giggle:
 

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
To bi se odnosilo na da je netko proizveo pumpu za vodu za Labin SS? :rolleyes:
Ili da li je netko spajao neku postojeću pumpu za vodu na mtk?:giggle:
Jesam i postavia pitanje Ahhh 🫣🤦🏻‍♂️
 

Pirko

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
24
Jel itko u zadnje vrijeme radio specijalu na SS-u? Kakve su cijene bile, mislim na dijelove i strojnu obradu?
 

Bravo1o

Novi član
Tu od
7 Kol 2022
Poruka
1
Pozdrav, pocetnik sam kada je u pitanju ova poljoprivredna mehanizacija. Imam goldoni super specijal 140 i na prikolici mi curi ulje na lijevom kotacu, kontam da je semering otisao pa zanima me da li je velika procedura to zamijeniti
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,074
Ako znaš,ništa strašno,ali poslikaj
Uglavnom morat ćeš rastaviti sredinu da možeš izvuć poluosovinu da zamijeniš semering
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
590
Kad se već spominje mjenjač, dali su na svim SS isti mjenjači, od 80tih do danas?
Jer nedavno sam bio u jednom servisu (primarno servisi kosilica ali bilo je i nekoliko freza tu) i na dvorištu veliki Labinprogres, proizveden krajem 80tih, izgleda jako očuvano a mjenjač otvoren. Voditeljica servisa kaže da se nešto "pojelo" pa su morali dati tokaru da to popravi jer djelova nema za kupiti, da ne pašu sa današnjih...


Jeli itko radia pumpu za vodu koja se spaja na vratilo?

Koliko znam postojala je original Goldoni pumpa za Goldonije.
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
342
Jel itko u zadnje vrijeme radio specijalu na SS-u? Kakve su cijene bile, mislim na dijelove i strojnu obradu?
Ja sam uradio generalni remont SS pre tri godine i koštalo me u Srbiji 300 evra.

Jeli itko radia pumpu za vodu koja se spaja na vratilo?
Imam originalnu centrifugalnu pumpu za GORNJE vratilo SS i sa njom sam radio mnoštvo puta za zalivanje kupusa i kukuruza pored male rečice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh