• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.4. Natječaj 2020.g.

Tia

Novi član
Tu od
29 Ožu 2021
Poruka
5
Pozdrav
Ima tko prijavljen na mjeru 6.4.?
Jeste li dobili odluku? Kako stojite s bodovima? Zna netko do kud se stiglo s obradom?
Imamo 68 i naravno nismo (još) ni u planu 😓
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav
Ima tko prijavljen na mjeru 6.4.?
Jeste li dobili odluku? Kako stojite s bodovima? Zna netko do kud se stiglo s obradom?
Imamo 68 i naravno nismo (još) ni u planu 😓
kako znate da niste ni u planu? kolega ima 62 i misli da ima šanse s ovim povećanjem, navodno je prije bio 40 i neki ispod crte?
 

Tia

Novi član
Tu od
29 Ožu 2021
Poruka
5
Pod tim mislim da nismo u obradi.
Nemam baš nikakve informacije, osim onoga što vidim u Agronetu. Nikakve druge informacije se ne mogu dobiti "redovnim" putem.
Ako je tako s vašim kolegom to su mi dobre vijesti, hvala...
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pod tim mislim da nismo u obradi.
Nemam baš nikakve informacije, osim onoga što vidim u Agronetu. Nikakve druge informacije se ne mogu dobiti "redovnim" putem.
Ako je tako s vašim kolegom to su mi dobre vijesti, hvala...
Da li ste u međuvremenu ušli u obradu?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav
Ima tko prijavljen na mjeru 6.4.?
Jeste li dobili odluku? Kako stojite s bodovima? Zna netko do kud se stiglo s obradom?
Imamo 68 i naravno nismo (još) ni u planu 😓
pa ništa se ne hvalite da li ste prošli?
 

Tia

Novi član
Tu od
29 Ožu 2021
Poruka
5
Status je kao što rekoh ni glasa.
Dakle podnesen.
Iz Agencije puno korisnih informacija, za sada nista bit ce mozda ako žalbe ne budu uvažene ili ako se poveca alokacija. A hoće li se povećavati e to ne znsmo... dakle ništa što i sami nismo znali. Javim na forum ako bude promjena. Isto tako molim da se jave drugi jer ovo nam je izgleda najbolji izvor informacija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh