• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Al su i najbolji za ove male prikolice...sve sta valja kosta...pogledaj hoffman pa će ti bit jasno
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
A nikad dosta nadstranica (y), meni su rekli da je sad rok 6mj. A šta se tiče cijene mislim da su najpovoljniji.
Ali ko da su dosta štedljivi na farbi :confused:
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Nisu najpovoljniji em su skupi i treba čekat .
6 mjeseci može budala da izvineš čekati.
Nek ju napravi pa on dobije lovu za 6 mjeseci a diže cijenu svako malo.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Koliko su bile ako je sad pojeftinio
Dignuo je nazad spustio je samo 15 dana i vratio cijene nema uplata.
On radi prikolice s tuđom lovom i sad nedaj bože da propane ode lova.
Rok isporuke 6 mjeseci
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Ti Željac si na ovom forumu samo da posereš sve živo, uvijek si kontra i samo pljuvaš...moja prikolica pred 4 godine plaćena 34500kn ista takva odnosna ta sa moje slike plaćena 39000kn....o čemu pričaš?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Napiso sam ti cijenu gore, a i komentiro sam da su najbolje na početku stranice, kao i u puno postova u temama o prikolicama
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Željac, evo bizMisa (😄) za tebe. ☺️ Počni raditi prikolice, kod tebe bude brža isporuka. Ujutro naručiš, popodne voziš. I to atestiranu. Sa full opremom. 😉
Ma da jesi pametan ljepo odeš u pravu trgovinu i voziš odmah prikolicu bolju od te.
A ne leško poluproizvod domaći 🤣🤣
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Pa kad si ti tak pametan, pismen i načitan, udjeli nama neukima savjet o kupovini kvalitetne europske prikolice, a ne da kupujemo domaće poluproizvode...
Ko veli da mora biti europska .
Jesi smješan prikolica ko prikolica .
Manje više svaka je dobra ako je cijena realna .
A leško nit ima realne cijene niti kvalitetu.
On je u rangu s onom majevicom
 

Najnoviji postovi

Na vrh