• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JCB

S

slo-limb

Guest
spredaj na bloku motorja kaplja olje, levi končnik je zanič (kolo gre v 8 ), pa še kakšna malenkost bi se našla :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To ste novo kupili, neje nikaj strašno otišlo in dobro ide???
 
S

slo-limb

Guest
kupili smo ga u njemačkoj prije 6 mjeseci, al je izrađen 1998 godine
ide dobro i bez problema, dosad je crknil samo jedan elektromagnetski ventil kojeg budemo na servisu popravil
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To ide 70? Jao pa to raketa. Ja bi s tim brzo rasturio kakvu losiju prikolicu :mrgreen: Strojčina i po
 
S

slo-limb

Guest
da to ide 70, bolj natančno 73 (merjeno sa policijskim radarjem :D ) i nije za kake loše prikolice :)
ja i moj otac nikad ne idema 70 u zavoj, pri 40 do 55 se kar drži , ni problemov
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Jos i kaznu pokupis s tim cudom :mrgreen: Prava stvar za transport i za ić na njive koje su dalje od kuće. Koliko ima najslabiji konja je ko zna?
 
K

krx pozega

Guest
Satim gumama pri 70km/h bi frcio iz zavoja.... :D ja sam gledao nekegodine mercedesa sličnog toj tipi vozila...netka mi netko pomogne kako se zove uglavnom dosa su brzi i imaju također sve točkove iste veličine
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
MB TRAC je, valjda?
86MBTrac1300.jpg
 
S

slo-limb

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
ovj je model MB TRAC 1800 sa oko 180 KS
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
mene je isto dojmio taj traktor( jcb) narucito zbog brzina ali mi se cini da brzo trosi gume zbog toga
4fzqle.jpg

i2klk6.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ja o tim traktorima neznam ništa, ali ovako mi se ne čine loši, i pogeldajte šta JCG radi
Pogledajte šta radi na 1:00
[youtube:sb2tia3w]gg5nS9snoX4[/youtube:sb2tia3w]
 
M

Mata imt 540

Guest
ovakav zeleni mb track imaju u firmi di sam ja išao na praksu s njim kose nasipe i to ima naj duži kran tamo kod njih za kosit travu :)
 
K

kocol

Guest
Pogledajte ovaj novitet
[youtube:1yu8i9t7]YDvQHuHB0zU[/youtube:1yu8i9t7]
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Predobar taktor, ali onaj film iznad njega, stvarno nevjerovatno, eheh drift s prikolicom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh