• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
255
Dok cekate nikad vece poticaje nemojte zaboraviti do sutra ispuniti jos jednu glupu tolusic evidenciju :poop:

 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
255
"Trebate to učiniti najkasnije do 15. svibnja 2024. godine putem AGRONET sustava"
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
95
Nisam se nadao da će toliko kasniti,kroz priče da ima novca....,naj veća ulaganja u poljoprivredu do sada..., obećanja do Uskrsa..., poslije 1.., pa do 15....,
Polako gubimo volju

Gospođa na ....774
Ljubazno provjerila sve stoji,ali da se još malo strpimo
Zvano u petak

Da se ispravim,ne da fali trećina,nego dobivena trećina do sada
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
73
Meni treba puni broj,nisam jos zvao. Trebam TvPv dobiti i konje i danas su me u agenciji dok sam prijavljivao poticaje zabrinuli oko konja.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
91
Što se tiče TVPV navodno je odobreno 10-15% . Otud ispada da je samo 1 dobio od nas 10 koji stavljamo postove. Ostatak će navodno doći do kraja ovog mjeseca.
Što se tiče iznosa od 228€/ha koji je navodno odobren po hektaru rečeno mi je da to nije točno i da je premali.
Također i za eko je rečeno do kraja ovog mjeseca. Razgovarao sam s nekim tipom, nije bio slatkorječiv kao neke starije gospođe.
uglavnom to je to što se tiče potpora, što se tiče udruživanja pozivam ponovo da se organiziramo odnosno krenemo u tom smjeru.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
95
Što se tiče udruživanja
Jedino politički,stranka
Popratite Agrarna stranka
Nedavno osnovana
Gosp. Hadžić
Preslikati Austrijski model
Bio vidio,slični nama,može se živjeti i na klasičnom manjem OPG od poljoprivrede.
Imaju prosjek po seljaku 50tis.e
Naravno ima i tamo problema,ali ne ovakvih,proći će nam dva programska razdoblja a nekako
Nije bilo sreće
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
247
Što se tiče TVPV navodno je odobreno 10-15% . Otud ispada da je samo 1 dobio od nas 10 koji stavljamo postove. Ostatak će navodno doći do kraja ovog mjeseca.
Što se tiče iznosa od 228€/ha koji je navodno odobren po hektaru rečeno mi je da to nije točno i da je premali.
Također i za eko je rečeno do kraja ovog mjeseca. Razgovarao sam s nekim tipom, nije bio slatkorječiv kao neke starije gospođe.
uglavnom to je to što se tiče potpora, što se tiče udruživanja pozivam ponovo da se organiziramo odnosno krenemo u tom smjeru.
Vidit ćete kad vam legne dal ja kajo je kolega napisa gori povrh serkim i koliki će biti iznos vam isplacen,,,,
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
73
Ja samo znam da mi je gospođa prošle godine rekla,kada sam prvi puta to pisao,da je to dodatnih ca 300€ po hektaru.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
99
Upravo sam pročitao pravilnik...problem je što u pravilniku stoji ..planirani iznos 361 euro po hektaru...to me brine..iako i piše da je moguće odstupanje od 10 % samo ...
Problem je Alokacija od mislim samo cca 6.000.000 eura a puno prijavitelja ima..
 

Prilozi

  • Screenshot_20240514_180820_Chrome.jpg
    Screenshot_20240514_180820_Chrome.jpg
    36.9 KB · Pregleda: 15

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
247
Po meni zbog te jedne riječi a ovdje se radi o riječi "planirano" nemoze ovisiti ko zna koliko gospodarstva u Hr-u,,,vidit ćete kad dobijete iznos o čem vam pišem,,,ovo je dno dna da nemoze biti gore,,,što sad svaka riječ u pravilniku treba imati 3.000.000.000 značenja zavisi kako ju upotrijebiti u datom trenutku
 

Lički Vuk

Novi član
Tu od
14 Svi 2024
Poruka
1
Na stranicama APPRRR-a stoji da je isplata za (eko 2023 ) zadnji rok 1.5 .2024 .

Dali je neko primio bilo sta za (eco-2023 ) ?

-Neznam zasto oni mogu da probijaju rok isplate a poljoprivrednici moraju na svako probijanje roka platiti penale ,umanjenje i sankcije.
-Trebaju rezumjeti da OZBILjNI OPG -ovi imaju rokove i kredite , rate za strojeve. Koji zbilja ulazu te novce u namjenu za koju su novci predvidjeni.
-Trebaju da poslju kontrole po OPG-ovima i da se utvrdi kakvo je stanje sa alatima koji koriste i sa cime obradjuju zemljiste .98 % nema ni lopatu kuci a kamoli neki radni stroj .

Shvacam da ima mnogo nepravlinosti i da su mnogi OPG -ovi moglo bi se reci i “lazni” .

Ali ne razumijem zasto ne razdvoje na neki nacin ljude koji posteno rade i strogo po pravilima od onih koji su cesti u prekršajima .

Ljep pozdrav svima 👋
 

Najnoviji postovi

Na vrh