• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
244
Nije mi dao vrag mira,,pa sam ih nazvao,,kaže dama da će za vikend znači za vikend raditi odobravanja za očuvanje travnjaka velike prirodne vrijednosti tako da isplatu očekujte u pon ili utorak,,,al naglasak kaže da će raditi za vikend odobravanja Subotu i Nedjelju
Šta vi mislite jel se to dns radi u uredima hahahahaha!!!!!!?????
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
266
Ja zovem nitko se ne javlja a na meil sam dobio odmah odgovor da su odobravanja u tijeku tako da opet ništa neznam.Da i ja tako kažem radnicima i poreznoj jer do 15 treba isplatiti plaće a ja čekam luda obećanja od 1.5.
Ako je netko dobio drugačiji odgovor da javi sad već gubim nadu.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
244
Odobren mi TvPv "očuvanje travnjaka velike prirodne vrijednosti "
90eura po hektaru hahahahaha!!!!!!!
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
244
Nikada veći poticaji kažu

Baš su nas jadi ove godine ubili

Ubili su Hrvatsku poljoprivredu sad bar znamo dno dna!!!!!!
 
  • Like
Reactions: H&S

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,882
Visina potpore

Brdsko-planinska regija:

Minimalni planirani jedinični iznos potpore 229,50 EUR/ha
Maksimalni planirani jedinični iznos potpore 280,50 EUR/ha
Kontinentalna nizinska regija:

Minimalni planirani jedinični iznos potpore 324,90 EUR/ha
Maksimalni planirani jedinični iznos potpore 397,10 EUR/ha
Mediteranska regija:

Minimalni planirani jedinični iznos potpore 101,70 EUR/ha
Maksimalni planirani jedinični iznos potpore 113 EUR/ha.

To je ispod minimuma,vjerovatno će u 2 dijela,il nema para.
U koju regiji spadaš?
 
Posljednje uređivanje:

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
27
Ljudi da li neko zna gdje se radi izracun prosječnog broja uvjetnih grla radi prijave za stajski gnoj?Kome se god obratimo oni to ne rade to radi selekcija ,selekcija kaže ne radimo mi radi agencija sad i agencija kaže mi to ne radimo.Kome se obratiti?
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
289
Ljudi da li neko zna gdje se radi izracun prosječnog broja uvjetnih grla radi prijave za stajski gnoj?Kome se god obratimo oni to ne rade to radi selekcija ,selekcija kaže ne radimo mi radi agencija sad i agencija kaže mi to ne radimo.Kome se obratiti?
Savjetodavna služba. Ne znam kak se sad zovu jer su u sklopu min poljoprivrede. Znaš na kaj mislim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh