• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
20
ma uzas sta rade od seljaka.. trebamo se svi sloziti i izaci na ceste i sve traziti da isplate il nema povlacenja sa cesta pa bi sve dali
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
225
Ništa to pomoc neće,,,svi pametni ljudi ovdje (bez uvrede nikog)treba Stranka pa da se bori za Hrvatskog seljaka,,,a to je na nama al mi se bojimo sveg tako da mi ćemo samo plakat plakat i plakat,,,!!!!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
91
A nedavno je ministrica na svojoj stranici stavila komentar da ekološka i eko sheme idu DO 01.05., baš sam jučer čitao
I sad će ponoviti mantru : zakonski rok je 30.06 🫣
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
30
Lažovčine linčine i najniži IQ imaju ovi u agenciji zaposleni. Nakon 8 godina postojanja APPRRR oni još neznaju kako i kojim redom isplaćivati potpore . Sramota za društvo u kojem i od kojeg žive.
 

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
56
Pa vidiš da se već rade prijave poticaja za slijedecu godinu a prošlu još nisu isplatili. Logika 😂
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,267
Sramota ste svi vi koji samo cekate jebene poticaje. Tko temelji poslovanje opg na temelju poticaja, tog opg i ne treba i ne doprinosi nicemu. Samo uzima u udio u poticaju, onima koji bi se sirili,povecali proizvodnji.
Od 2007 sam u sustavu poticaja, inikad nisam pitao koliko bu cega doslo i kad bude doslo.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
225
Pa onda pokušaj i ne odgovarati na teme od kolega što pitaju kad i koji će poticaji biti,,,,e vidiš ja sam od 2014 a imam ga od 2005 a vid čuda ni kvadrata nisam imao za upisat te poticaje tih 9 godina!!!!Ne trebaš ovdje pametovat ako si samoodrživ baš lijepo al ne pametuj drugima!!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
56
@mladenko samo malo,ako oni obećaju nešta a to ne ispunjavaju mi bi trebali šutiti? Da budemo sretni da dobimo išta(2€) iako su nam obećali puno više(8€)?
Ja imam svoju proizvodnju sa govedima i konjima te dobru zaradu,trošim jedan dio,drugi štedim. Štedim za ulaganje u svoj OPG ,kao što su kupnja zemlje, mehanizacije i ostalih stvari vezanih za moj OPG. I sada meni fali par tisuća eura za kupnju ili ti zemlje ili mehanizacije,a vlada/ministarstvo poljoprivrede je obećalo da će do tog datuma biti isplata,onda je logično da računam na te novce,kao i mnogi ljudi za mnoga druga ulaganja.
Jer da,radije bi sada kupio rolo balirku nego za par mjeseci,jer ce za par mjeseci ta ista balirka biti skuplja za sigurno 20%. Znam jer mi je novi traktor osao prosle godine za 30% gore ,a 5 mjeseci prije toga bio puno jeftiniji
Ali ne,mi trebamo šutiti i biti sretni ako dobimo mrvicu kruha,a obećana je cijela šnita. Svaka čast na takvom razmišljanju.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
70
Sramota ste svi vi koji samo cekate jebene poticaje. Tko temelji poslovanje opg na temelju poticaja, tog opg i ne treba i ne doprinosi nicemu. Samo uzima u udio u poticaju, onima koji bi se sirili,povecali proizvodnji.
Od 2007 sam u sustavu poticaja, inikad nisam pitao koliko bu cega doslo i kad bude doslo.
Pa reci isto i poduzetnicima koji uzimaju poticaje i razne privilegije, reci isto i državi koja živi od EU fondova...
ponekad bolje šutiti nego gluposti pričati
20211122PHT17814-cl.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh