• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
32
Djabe se vama svima prepirati tko,šta i zašto, dok se ovi u saborskim foteljama podsmijavaju svima nama. Dok oni ne dođu na minimalac od plaće ,ja u njih nemam povjerenja, dok se sve nepotrebne općine diljem Lijepe Naše ne zatvore,ne bude ništa od boljega.
Prvo neka se stave na minimalac da vide kako je to,pa neka onda pricaju dalje.
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Djabe se vama svima prepirati tko,šta i zašto, dok se ovi u saborskim foteljama podsmijavaju svima nama. Dok oni ne dođu na minimalac od plaće ,ja u njih nemam povjerenja, dok se sve nepotrebne općine diljem Lijepe Naše ne zatvore,ne bude ništa od boljega.
Prvo neka se stave na minimalac da vide kako je to,pa neka onda pricaju dalje.
Bit će nam bolje tek onda kad postanemo složni,kad prestanemo režati jedni na druge,kad ostali podrže poljoprivrednika i kad poljoprivrednik podrži ostale,tad neće biti moguće političarima manipulirati pa tko god oni bili
 

Toma.s

Član
Tu od
22 Svi 2019
Poruka
30
Pa ko će nas podržati?Kad oni koji se ne bave poljoprivredom prozivaju nas kak sam čekamo poticaje i kupujemo neznam šta sve ne.Nama pada sa neba u očima nekih ljudi
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Pod hitno ukinuti upisnik poljoprivrednih gospodarstava i sve poticaje koji postoje.
Meni je dosta navažanja baba k javnim bilježnicima i ostalih gluposti.
Meni moja majka koja zivi sa mnom na istoj adresi mora zemlju davati u harendu i onda za to placati porez.
Ma nek idu oni svi u...

A ove mjere, to pogotovo nikad nije trebalo biti.
Žao mi je kaj to dobivaju samo veliki kojima to realno ni ne treba, a nama koje treba malo pogurati i pomoci nam, mi za to ne smijemo ni pitati.
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
33
Bit će nam bolje tek onda kad postanemo složni,kad prestanemo režati jedni na druge,kad ostali podrže poljoprivrednika i kad poljoprivrednik podrži ostale,tad neće biti moguće političarima manipulirati pa tko god oni bili
Slazem se,ali je to nemoguća misija
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Slazem se,ali je to nemoguća misija
Za nas je vjerovatno kasno ali još možemo učiniti nešto za buduće generacije tako da svatko u svom domu poradi na temi humanosti te moralnih vrijednosti svakog čovjeka
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Pod hitno ukinuti upisnik poljoprivrednih gospodarstava i sve poticaje koji postoje.
Meni je dosta navažanja baba k javnim bilježnicima i ostalih gluposti.
Meni moja majka koja zivi sa mnom na istoj adresi mora zemlju davati u harendu i onda za to placati porez.
Ma nek idu oni svi u...

A ove mjere, to pogotovo nikad nije trebalo biti.
Žao mi je kaj to dobivaju samo veliki kojima to realno ni ne treba, a nama koje treba malo pogurati i pomoci nam, mi za to ne smijemo ni pitati.
Dok god bude "poljoprivrednika" koji žive za poticaj, dotle će trebati i Ministarstva poljoprivrede, i svih popratnih agencija, zavoda, folklora.
Jednog dana, kad bi poljoprivrednici rekli da žive od prodaje svojih proizvoda, tog dana više Ministarstvo poljoprivrede ne bi bilo potrebno...
Meni osobno je tako već danas...ostali moraju još puuuno napredovati u svojim glavama...
...da dragi moji EU, RH, Ministarstvo robovi...nema više seljačkog ponosa!
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ja čekam poticaj za zaštitu usjeva pošto sam 10 tisuća pljunuo za sjetvu da ne računam u to za strojeve.
Ako oni to nemogu uplatiti na vrijeme onda neka ga ukinu .
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Dali itko zna doba kad nije bilo poticaja?
Za moje pamćenje od +40 godina poticaju u različitim izvedbama uvijek su postojali .

A da ovi sada ne valjaju i da traže hetne temeljne izmjene to se slažem.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
nisu postojali dok nismo imali osnivanje OPG-ova...čini mi se da je to bilo negdje 2002.?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ljudi ajde da ne pričamo gluposti, kome je komplicirano i ne želi poticaje može se ispisati iz upisnika i raditi bez poticaja, naravno da se to nikome ne isplati. Sustav je takav kakav je, gledajmo da iz njega uzmemo maksimalno koliko je moguće i to je to
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
29
Ljudi, komplicirano je samo apprrr-u na vrijeme odraditi ono za što dobivaju plaću , mi smo svoje odradili, oni nisu
 
  • Like
Reactions: H&S

nino19

Novi član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
23
Slažem se. Novaca ima ali oni ne puštaju dok se ne obave te sve kontrole, ne smiju zbog pravilnika iz eu

Vjerujem da bi isplatili, pogotovo sad prije izbora. To je njima išlo na štetu
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
nisu postojali dok nismo imali osnivanje OPG-ova...čini mi se da je to bilo negdje 2002.?
Nije istina, država je uvijek poticala na druge načine, od povlaštene cijene gnojiva, do bonusa na proizvodnju, do povlaštenih cijena otkupa...
 

Najnoviji postovi

Na vrh