• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
205
Today is the day!
Sad ćemo vidjeti oće bit kakvih stimulansa za izbore. Iako mislim da su ovaj pita (opravdano) shvatili da mi poljoprivrednici nismo njihovi glasači i da malo toga mogu promjeniti sad 5 do 12
 

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
32
Psssst! Predizborna šutnja! 🤫

🤣🤣🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Poslao upit kad ce biti uplata za GPP- drugi dio, a oni meni odgovorili danas ;
Navedeno će biti isplaćeno u najskorije moguće vrijeme, svakako u zakonskom roku.

Sto im znaci najskorije moguce vrijeme??Nikad pa ni tad😉
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,105
Ma nismo mi kadri izboriti se za nešto bolje. Nama je dobro i ovako. Kukamo i jadamo se, ali ništa dalje od toga. Tako će biti i ovaj put. Ničemu boljem se ne nadam. Demokraciji se narod uči stotinama godina, a mi smo tek na samome početku.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
505
Ne zaboravite platiti članarinu za komoru, jer su nam oni puno pomogli da dobijemo potpore na vrime. Svaka im čast kako su se zauzeli za nas. A Vama smeta što imaju plaću samo 2.500 Eur
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
505
Zvao sam tri broja u agenciji nitko se ne javlja. Sigurno su gospoda spojila današnji dan sa sutrašnjim neradnim. Ipak oni previše delaju, triba im odmora
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
251
Vjerojatno....
Ne znam kaj im onda dođe 124 e za " sustav krava- tele" svi vele da za to nema poticaja. Mi hranimo telad do 200 kg ,svoju i kupujemo male sisavce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh