• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
...Tipa postavljanje žutih ploča, skidanje...
mene zanima sta tocno znaci slikati "skidanje" zutih ploca?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Valjda s iste lokacije gdje su uslikao da si stavio uslikaš da je više nema 🤣
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,178
I onda ponovno uslikaš novu na istome mjestu. Jedan dan postavljaš, dva dana slikaš. :cry:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Budi sretan da se ne mora slikati pregledavanja ploča koje bi kao trebalo biti svaka 3 dana 🤣🤣🤣
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
samo jim jos daj ideje... iako i ova ideja svaka 3 dana 🎓je briljantna
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Nije to ideja. Tako piše u pravilniku i to moraš napisati u evidenciji. Doslovno moraš napisati datume pregleda ploča, a obavezno je svaka 3 dana.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
znam, znam da tako pise... i smatram da je to briljantna o_O:rolleyes: dosjetka, tko god se je sjetio staviti kao obavezu...
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
616
Mene zanima GAEC 7 od kad kreće tj koja je "nulta" godina. Znači prošle godine sam imao kukuruz na nekim parcelama na kojima budem imao i ove godine i ne znam dali smijem ili ne jer nisam stigao posijati nikakav među usjev.
 

Prilozi

  • IMG_20240107_161536.jpg
    IMG_20240107_161536.jpg
    73 KB · Pregleda: 27

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Gdje uzimate žute ploče vi koji imate mjeru i jel dostavljate agenciji uputstva za upotrebu?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Koje ploče i koje upute?

Ja kupujem od plantelle ploče, ali uz njih ne dolaze upute
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
420
Dostavlja se račun za kupljene žute ploče, ja ga predam krajem svibnja, i evidenciju postavljanja i nadzora dostavljam prije 30.12.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,103
Pa tako i ja. Ali su mene tražili da kopiraju pakiranje žutih ploča i upute. Ja na kraju od Colic tradea upute davao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh