• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
194
E sad je pravo pitanje,koliko je to u postocima,jel to 70 posto uplaceno kao prosle godine? Ili nitko nista jos ne moze znati
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
115
E sad je pravo pitanje,koliko je to u postocima,jel to 70 posto uplaceno kao prosle godine? Ili nitko nista jos ne moze znati
Naspram prošle godine puno manje 🫣🥴
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Treba jos za klimu i.okolis, sad se po novom nekako drugacije zove...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
48
Ali nema više klime i okoliša. Sad se ti nekako drugačije zove, a i uvjeti za dobivanje su drugačiji. Nećemo to svi dobiti.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
326
DODATNA PRERASPODIJELJENA POTPORA DOHOTKU ZA ODRŽIVOST 2023 SP


Sjelo to i sjelo za mlade. 2 uplate ukupno.

Oko 30 i koji euro po ha svaka...

PBZ, obz
I kod mene isto tak. Zaba,zagrebačka županija
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
722
I kod mene.
Hahaha, sve parcele iste boje ko od 15.11, 2 crvene, od tih jedna od koje sam odustao.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
115
Provjerite agronet, u stupcu za knt dostavljene su expertne procjene tko je imao crvene. Upravo vidio kod sebe odluku.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
50
Nadam se da je to sad bilo što smo inače dobivali odjednom u 11 mjesecu.U prvom kvartalu godine ostatak,tako su bar napisali.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Meni jučer bila uplata za osnovno i to 220 eura za 12 hektara zemlje? Jesu oni normalni? To ne ispada ni 20 eura po hektaru! S obzirom koliko sam dobila prošle godine za istu količinu zemlje, sad sam tek s drugom tom uplatom za osnovno tek na pola koliko je bilo prošle godine uplaćeno! Ja neznam kako oni to uplaćuju ali mi nije jasno da toliko mogu smanjiti te uplate? I još mi je bila kontrola 5.12. i sve bilo u redu i papiri i sve parcele, šta onda sad smanjuju te isplate ako je sve uredno i kako treba biti? Nešto mi tu ne štima? Jedino ako nisu sve još isplatili pa će ostatak ići iduće godine? Čekam da vidim koliko će za preraspodjeljeno uplatiti?
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Lani su u 11 tom mjesecu bile 3 uplate i sve su isplatili, a vidi ove godine, manje je i rascjepkano na par uplata, a da ne govorim kako bude u veljaci, sigurno nekoliko malih uplata bude.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
E da baš tako, samo ja prošle godine nisam u 11 mjesecu dobila avans bila mi kontrola došla krajem 3 mjeseca i onda sam isplate dobivala od 4 mjeseca do kraja 6 mjeseca, al su sve odjednom uplatili npr jedan dan osnovno drugi preraspodjeljeno itd. Pa po tim isplatama vidim koliko je odjednom bilo uplaćeno a koliko sad!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh