• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imageshack

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Koji servis za upload slika mi preporučate da mogu direktno uploadati slike sa mobitela i onda ih kasnije na kompjuteru postavljati na forum i slično? A također da mogu razvrstavati po albumima i dodavati sa kompjutera
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ne mogu pronaci u kojoj temi smo ovo komentirali prije, pa budem tu.
posto imageshack i zaslike vise ne funkcioniraju, probao sam flickr. ne mogu postavljati slike na forum kako ja to zelim pa sam u startu odustao.
registrirao sam se na photobucket. malo mi je nepregledno za sada i puno reklama, ali funkcionirat ce. no muci me jedna stvar. na kompu i tabletu normalno vidim slike postavljene preko photobucketa ali na mobitelu ne. nije stvar samo sa mojim slikama vec je tako i sa drugim uploadanim na photobucket i postavljenim na forum. dali je i kod drugih tako i ako je, u cemu je problem?

evo i jedna slika za primjer..

DSC_0361-1Kopiraj_zps822156e5.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hm, ako je problem samo kod mene, onda problema nema.
posto mi mobitel ne prikazuje slike s photobucketa a sve ostale da, mislio sam da je to do njih. ovako je onda sve ok..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to nisu programi nego stranice , ali ajde

ja koristim http://postimage.org/
iako sam protivnik instaliranja kojekakvih dodataka ovi imaju riješenje i za forumu , vjerujem da olakšava stvar one kojima baš stavljanje slika jedne od ruke .
Ne znam zašto forumska podrška silnih moderatora ne nudi savjetodavne podrške ovakvog tipa
http://postimage.org/mod.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,931

Najnoviji postovi

Na vrh