• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

B

Bobo

Guest
Kompresor nema, ali ima hidraulicne kocnice... Meni bi vise koristio traktor od 90Ks, nego neki od 120. Svatko zna sto mu bolje pase, naravno.

Meni treba traktor s normalnim gumama, klimom, te dva para hidro prikljucnica, pa je prema mojim potrebama CASE JX 90 ili JD 5625 traktor koji bi mi bio u uzem izboru. Da trebam 120Ks traktor, vjerovatno bih gledao neki iz SDF grupacije gol ko od majke rodjen prije nego taj YTO...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Baš sam danas vidio jedan 5625 na probnim tablicama, ganc novi, vozi ga ponosni vlasnik osječkom obilaznicom ;) Ja mislim da je isplativa kupnja JD traktora, jedino što mi neki iskusniji kažu da JD u djelovima košta koa tri nova. Dok kod nekih drugih proizvođača to nije tako.
 
B

Bobo

Guest
Ne znam je li bas za 3, no ne bi me uopce cudilo... NO, koliko se cesto JD kvari?

Misljenja sam da kad bi usporedno JD i YTO iste snage koristili na istim njivama u istim operacijama (tesko izvedivo, no ipak...) da bi JD dugorocno gledano bio bolja investicija...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Čuo sam da je čudo snage iza njihovih konja, mislim upotrebljive snage. Jedino da kad od mjenjač da ona plaćaš oko 10 000 eura drugi, a sa obzirom da je talijanski ili meksički ljudima se to gadi. E sad...

Nego zanima me jel može ova pila vući jedno radno tjelo podrivača na dibuini od 90 cm? I da li može rigolati sa jednim plugom na dubini od 60 cm?

Traktor 5625:
Motor: 4 cilindra, atmosferski
Maks. snaga (97/68/EC; ISO): 60 kW / 82 KS
Zapremina: 4.525 cm3
Mjenjač: Synchromatic 9/3 TSS, 31 km/h
Kardan: 540/540E o/min
Hidraulika: 2 para hidr. utičnica
Kabina: Klima uređaj
Poteznice: donja poteznica
Prednja i stražnja radna svjetla

Cijena DDP Osijek za 5625: 22.500,00 EUR + PDV;
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Vidi ovo !!!
Traktor 5725:
Motor: 4 cilindra, turbo
Maks. snaga (97/68/EC; ISO): 66,5 kW / 90 KS
Zapremina: 4.525 cm3
Mjenjač: Synchromatic 9/3 TSS, 31 km/h
Kardan: 540/540E o/min
Hidraulika: 2 para hidr. utičnica
Kabina: Klima uređaj
Poteznice: donja poteznica
Prednja i stražnja radna svjetla

Cijena DDP Osijek za 5725: 24.500,00 EUR + PDV

Zbog turba 2000 eura više, skoro desetina cijene traktora je turbo :mrgreen: Sigurno u djelovima košta 3 :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Kontam kaže:
Nego zanima me jel može ova pila vući jedno radno tjelo podrivača na dibuini od 90 cm? I da li može rigolati sa jednim plugom na dubini od 60 cm?


Sve ti ovisi od zemlje koju radis...

Ja sam sa 549 s jednobraznim plugom orao na dubini od 50cm i tako poorao hektar i pol sa 95 litara goriva ;) Plug je bio 16"

Da Traktor od 80Ks ne moze povuci jednobraznjaka na 60cm, ja bih ga se odrakao preko novina ;)


NO OVO JE TEMA O YTO TRAKTORIMA, I NEKA TAKVA I OSTANE...
 
P

Poljodjelac

Guest
kikic MF kaže:
ah a daj mi molim te još provjeri kakvu tanjuraču vuče i veliš da nije baš brz za cestu mislim jer ide 40km/h ili ne?
Vuće tanjuraču od 3,30m, sjetvospremač od 4m i kaže da ne ide tj. sporiji je od 40 km.
Na satu ima 1452 radna sata i kaže da nije imao problema
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
e hvala ti to me zanimalo. ma dobro nije bitna brzina nego snaga jer meni to treba za rad u polju a ne na cesti jer ču ako ga i uzmem uzeti 3m rotodrljču a imam 3 brazde 16 cola okretače gassner plugove
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
YTO INTERNATIONAL,LTD.,a subsidiary of YTO GROUP CORPORATION(formly known as China First Tractor Works,founded in 1955,is the largest tractor manufacturer and leader in CHINA, designs and manufactures:agricultrual machinery,construction equipment,engines,power generations,etc. for the world) , dealing exclusively in international business,has expanded over 100 countries/regions.


Bit će da znaju sklepati traktor ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Bobo kaže:
Kontam kaže:
Nego zanima me jel može ova pila vući jedno radno tjelo podrivača na dibuini od 90 cm? I da li može rigolati sa jednim plugom na dubini od 60 cm?


Sve ti ovisi od zemlje koju radis...

Ja sam sa 549 s jednobraznim plugom orao na dubini od 50cm i tako poorao hektar i pol sa 95 litara goriva ;) Plug je bio 16"

Da Traktor od 80Ks ne moze povuci jednobraznjaka na 60cm, ja bih ga se odrakao preko novina ;)


NO OVO JE TEMA O YTO TRAKTORIMA, I NEKA TAKVA I OSTANE...

da samo na kavoj zemlji sigurno ne na ilovači. jer meni 105 ks mf s tri brazde 14 cola vuče na 35 do 40cm dok mi za 16 cola plugove koje sad imam treba jači traktor.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kontam kaže:
YTO INTERNATIONAL,LTD.,a subsidiary of YTO GROUP CORPORATION(formly known as China First Tractor Works,founded in 1955,is the largest tractor manufacturer and leader in CHINA, designs and manufactures:agricultrual machinery,construction equipment,engines,power generations,etc. for the world) , dealing exclusively in international business,has expanded over 100 countries/regions.


Bit će da znaju sklepati traktor ;)

a dobro to je kinez samo kaj mi se svida oprema koju nudiju a i ja sam pitao kakv je inače dobar ili ne izdržljiv ili ne al opet puno mi je dati za nekog iz sdf grupacije 20000 pa i više za taktor iste snage pa ne vjerujem da če iči puno dulje od bilo kojeg drugog traktora :D :eek:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Bobo kaže:
Kompresor nema, ali ima hidraulicne kocnice... Meni bi vise koristio traktor od 90Ks, nego neki od 120. Svatko zna sto mu bolje pase, naravno.

Meni treba traktor s normalnim gumama, klimom, te dva para hidro prikljucnica, pa je prema mojim potrebama CASE JX 90 ili JD 5625 traktor koji bi mi bio u uzem izboru. Da trebam 120Ks traktor, vjerovatno bih gledao neki iz SDF grupacije gol ko od majke rodjen prije nego taj YTO...

pa znam da ima hidraulične kočnice nego one otraga di se kopča izvod za prikolicu koja ima hidraulične kočnice ili zračne jer i to ima ili? da svatko izima traktor za svoje potrebe nego meni je puno dati za traktor 45000 do 55000E iste snage i s istom opremom kužiš ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
koliko para toliko muzike :mrgreen:
bolje dati malo vise pa ti igraju i po zelji ;)
 
S

Sesva

Guest
Tak si je i jedan poljoprivrewdnik kojega znamo ja i Kiki mislio pa je kupio NH TM 155 , pa mu sad svako malo servis šerafi po njemu !!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Hm sa ovakim kinezom ne bi morao ništa uslužno tražiti. Sve bi sam mogao pa laganini. Jedno radno tjelo, ali bar znam dubinu i sebi radim. Dobro što postoje kinezi, popravljaju bilancu ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kontam kaže:
Hm sa ovakim kinezom ne bi morao ništa uslužno tražiti. Sve bi sam mogao pa laganini. Jedno radno tjelo, ali bar znam dubinu i sebi radim. Dobro što postoje kinezi, popravljaju bilancu ;)
slazem se s tobom al ipak new holand pa to je trebao biti odličan traktor a ne da serviser mora dolaziti kad traktor opere pa se mora dva dana sušiti ili mu nešto otiđe npr vodena poumpa na 300radnih sati kaj nije tako?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Evo moj salašni susjed broj dva, ovaj drugi ;) Naručio u Gudovcu NH od 90 ks. Kad dođe slikat ću ga i izvještavati kako prolazi. Ja bi uzeo ovaj YTO od 90ks. Parcele tik jedna uz drugu, kako je njemu tako je i meni. Bilo bi to fer rivalstvo. Samo što on neće vući podrivać na 80cm sa kuglom, neće orati na 55 cm... Što me ohrabruje kod kupovine YTO traktora je to da imaju tradiciju preko 50 godina, vjerovatno su ih prodali na milijune komada, rade i razne radne strojeve i tako to, znači ako i ima nekih problema vjerovatno su ih otklanjali, e sad jedino što mi je sumnjivo to je PTO od 720 na modelu YTO X904, dok ovaj od 120 i ovaj od 80 imaju 540/1000 i 720? Kako to?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kontam kaže:
Evo moj salašni susjed broj dva, ovaj drugi ;) Naručio u Gudovcu NH od 90 ks. Kad dođe slikat ću ga i izvještavati kako prolazi. Ja bi uzeo ovaj YTO od 90ks. Parcele tik jedna uz drugu, kako je njemu tako je i meni. Bilo bi to fer rivalstvo. Samo što on neće vući podrivać na 80cm sa kuglom, neće orati na 55 cm... Što me ohrabruje kod kupovine YTO traktora je to da imaju tradiciju preko 50 godina, vjerovatno su ih prodali na milijune komada, rade i razne radne strojeve i tako to, znači ako i ima nekih problema vjerovatno su ih otklanjali, e sad jedino što mi je sumnjivo to je PTO od 720 na modelu YTO X904, dok ovaj od 120 i ovaj od 80 imaju 540/1000 i 720? Kako to?
e to neznam ni ja kako to al i ja se slažem stobom da yto i nema tolko loš matreijal pa nebi ga proizvodili tako dugo a i sigurno me neče razočarati. :eek: :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Po misljenu ljudi koji imaju YTO i Euroxxxxx, kazu da Euroxxxxx spadaju u totalno drukčiju kategoriju (low),.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
petar kaže:
Po misljenu ljudi koji imaju YTO i Euroxxxxx, kazu da Euroxxxxx spadaju u totalno drukčiju kategoriju (low),.
pa normalno da ne spadaju kad je to sasvim drukčiji traktor. pa velike su razlike izmedu njih dva.
 
Na vrh