• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hajdina - heljda

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

E moj prijatelju, ja brasno po 20 prodajem. A PIK Vinkovci je prosle godine prodavao za 4 kn/kg. A u Sloveniji je bila oko 0,5 eur/kg. Na njuskalu se svasta moze naci, samo je pitanje sto se proda.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

miaz

Novi član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
20
dali netko ima iskustva sa sušenjem heljde u sušari?
Konkretno me zanima temperatura sušenja i kako imjeriti vlagu?
danas kombajnirano cca 3 jutra i nebudi ljen otišao na vagu, ispalo 3280 kg.
Nebi ju sušio prirodno zbog magle i hladnoće da ne upropastim.
ako netko zna bio bih mu zahvalan na pomoći jer na netu nisam uspio naći!!!
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Sušara mora biti protočna a ne stupna da puž ne samelje heljdu!Temp. sušenja ne preko 45 C.da ne skuriš klicu pa nečeš moči sijati iduče godine!
 

Zaporozec

Novi član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
1
Pozdrav ekipo, ima tko za prodati OLJUŠTENU hedlju na malo, recimo za početak bi uzeo 30-40 ak kg, nešto za direktnu konzumaciju a nešto bi samljeo u brašno.

Nalazim se u okolici Čakovca, dakle mogu doći po nju bilo kamo unutar Međimurske županije, mogu skoknuti do Varaždina, Ludbrega koprivnice i okolice ili bilo kamo na putu iz Čakovca za Rijeku jer jednom mjesečno putujem na toj relaciji.

Gledam po njuškalu no za nijednu nisam siguran da je oljuštena, ili se vidi da nije ili je slika s neta ili je nedefinirano i slično...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Sijano u subotu uploadfromtaptalk1466437485301.jpg

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Polako nice... uploadfromtaptalk1466967546687.jpg

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Ja za svoje potrebe sijem, prodajem brasno. A da idem za prodaju zrna, onda bi trebalo puno vise posijati. I u startu ugovoriti s nekim.
Imam sad 2,5 jutra posijana.
Vidim da je ima po njuskalu ove godine more...

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Ja sam htio ugovoriti s jednom firmom ove godine ali je cijena bila 3.5 kn kg
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

@iwanho - nikako. Za sada samo radim brasno. A volio bih naci ljustilicu.
@nino, to je sasvim ok cijena. Posijes je nakon jecma, ulaganja su samo sjetva i zetva, nema gnojiva ni zastite.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala, nisam znal da se melje skupa s ljuskom. Treba li takvo brašno kasnije prosijati?
Meni su jako fini žganci od hajdinog brašna, a vjerojatno vi bil fini kruh kad bi se pomiješalo sa pšeničnim i raženim.
Ja sam čul da je neki prokuhaju u ljuski i kad zrno omekša onda se ljuska zdrobi i može se odvojiti.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Ja imam ekscentar-sito na mlinu, ali inace da, treba. U biti, moje sito je dosta sitno, tako da se ni ne primjeti da nije ljusteno.
Za kruh se treba mjesati s drugim brasnom, heljidno ima dosta jak okus.
Heljda se pari za ljustenje. Ali to nisam nikada probao, pa ne znam kakva je procedura.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala, nisam znal da se melje skupa s ljuskom. Treba li takvo brašno kasnije prosijati?
Meni su jako fini žganci od hajdinog brašna, a vjerojatno vi bil fini kruh kad bi se pomiješalo sa pšeničnim i raženim.
Ja sam čul da je neki prokuhaju u ljuski i kad zrno omekša onda se ljuska zdrobi i može se odvojiti.

A da vidiš zlevajku od heljde - pol bijelog, pol heljdinog, mlijeko,, gore vrhnje, pa još umješaš mljevene orahe.....mmmmmmmmmm......

Inače, kod mene se brašno već par godina ne može kupiti - ja rižino i heljdino kupujem u Mađarskoj.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Hmmm, pa eto, sacekate do 10-og mjeseca, pa nazovete 031/333-542...
Rizinog brasna nemamo, ali heljda, pir i psenica svakako.

Kisa je stvorila gadnu pokoricu, ali nije zapekla. uploadfromtaptalk1467233553498.jpg uploadfromtaptalk1467233588153.jpg uploadfromtaptalk1467233629681.jpg

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Itp, a daj mi reci jel treba heljdu poslje žetve sušiti, pošto se kasno dosta vrši, i koliko je uopće ide na hektar, ral?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Zavisi kolika je vlaga, ali treba u principu. Ako se ranije posije, mozda jos i stigne u 9-om. Ali ova nece sigurno.
Meni je bio problem sto nisam imao gdje izmjeriti vlagu, jel nigdje nije bilo na vlagomjerima za heljdu. Na kraju se mjerila kao zob. Nisam je vozio u susaru, jer je ne bude puno, pa se moze i pod nekim krovom osusit. Ovdje ocekujem oko 2 t, mozda i manje. Inace su 2,5 jutra.
Na jutro (ral) sam sijao oko 50 kg. Preporuka je 80 kg/ha kao osnovna kultura ili 100 kg/ha kao postrna.
Ovo je sijano rasipacem i po mraku. Ali sijacica puno bolje posije, naravno, samo sto je treba nastimat.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Re: HELJDA-HAJDINA KAŠA KAO PROIZVOD

Jos malo heljde... uploadfromtaptalk1468138981635.jpg uploadfromtaptalk1468139008642.jpg

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 
Na vrh