• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gume

Zinzo

Novi član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
16
Pozdrav, trebam pomoć oko guma na rusu, naime trebam mijenjati gume koje su 15.5 38 našao sam dobre polovne ali su dimenzije 14.9R38 odnosno 380/85R38, da li mi odgovaraju? Traktor je Yumz tornado 8270.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
609
Te polovne ti budu niže i uže od starih i pitanje kako če se uskladiti sa prednjom vučom
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
976
Kupujem rabljene dvije gume balonke 11,5/80r15,3 ili 12,5/80r15,3 može i sa felgama.
 

Zinzo

Novi član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
16
Te polovne ti budu niže i uže od starih i pitanje kako če se uskladiti sa prednjom vučom
Da, u pravu si, sada sam pregledao stare forume i moram staviti original 15.5 R 38 zbog prednje vuče, ali svakako hvala ti n odgovoru.
 

Najnoviji postovi

Na vrh