• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt Farmer

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako sam dobro vidi taj zupcanik ima kilometar lufta.On nebi trebao nikako da hoda.Izgleda da nije nicim osiguran.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
sutra opet kabina ide dole, traktor na pola i da vidimo sta je unutra, nemate pojma kako mi j muka, al bar da nista nije polomljeno, nadam se,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Problem rijesen, nije bilo seger osiguraca, lezaj vracen na mjesto, postavljen osigurac, usput malo postelana vilica sto ubacuje rikverc, na vijcima, jer mi je nekad znalo izbaciti iz rikverca jer nije ukalpalo do kraja, pa sam malo pomejrio vilicu da uklopi do kraja,

Sve sam odradio sam, malo sam kristio odredjene tehnike i prirucna pomagala,
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Eto vidis da malo pomalo mozes sve rijesiti sam.Postace od tebe dobar majstor ako tako nastavis..Malo sale nadam se da nesmeta...:(clap)::(y):
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Ma sve ok, prepustio bh ja to majstoru da hoce doci. Kad spomenem da se radi o fendtu i da je u pitanju mjenjac, nijedan ne zeli da se primi posla, tako da nemam izbora. Mada sam sad poprilicno skuzio taj njegov mjenjac, evo sad vise ne izbacuje iz rikverca, sto je prije bio cest slucaj, a razlog je bio u podesenosti vilice, jer poluga koja nosi vilicu zabravi a vilica jos nije dovela ogrilicu do kraja,

Hvala na savjetima i potvrdi mojih sumnji, tako da sam se oducio na ponovno rasklapanje.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ne razumijem majstore.Mjenjac je mjenjac.Nevidim sta ih je strah rasklapati mjenjac na fendt-u ili slicnom traktoru.Sihron ko sihron,zeger ko zeger ,zupcanik ko zupcanik.Isto je to i na zetoru i na deutzu i na drugim traktorima samo je drugacije slozeno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,737
Eh, za Fendta nemre naplatiti satnicu po Fendtovom cjeniku, zato se radije drži IMT-a :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh