• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FARMTRAC protiv IMT 550.10

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Je Marko, ali sam ga stavio ovdje jer ima plavu boju i crnu kabinu ;) Sličan je i ovom Farmtracu ;)
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Ako je u pitanju istočni brat onda je to Farmtrac FT 80 DX proizveden u Indiji


Obrisan neispravan link.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
:shock: Uuu istina, sve se svodi na globalizaciju, samo tko ga više ušminka i tko stavi svoj potpis. Sve je to istok.
 
F

Fleki

Guest
Mrk kaže:
Ako je u pitanju istočni brat onda je to Farmtrac FT 80 DX proizveden u Indiji


Neispravan link obrisan!


MRK, sorry što uliječem ovako ali nešto me jako interesira pošto izgleda sa smo si susjedi. Daj mi reci jel je tvoj otac bio kojim slučajem direktor autobusnog kolodvora u Novom Marofu ?
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Sad i ja uliječem :D -MRK je rođeni međimurec, samo kaj su ga dobri ljudi prešvercali u Novi Marof! :lol:
 
F

Fleki

Guest
Pitam iz čistog interesa jer sam vidio tog Farmtrac-a u Novom Marofu, a ja sam iz susjednog sela Paka. Pa možda se znamo da popijemo koju pivu. :drinkers: :drinkers:
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Povodom identiteta i susjedstva moram malo pojasniti :madmana:

@ Fleki,stvarno smo susjedi iz prvog sela,a "Mrk" je taj koji je radio na Autobusnom kolodvoru u Novom Marofu.

@ Pajdo,uletio si :lol: ali nisi pogodio.Međimurec je bil glavni pomoćnik za tehnička pitanja, oko postava slika na forum...
Istina pomoćnik je rođeni međimurec,i ne fali mu puno za stalno u Novom Marofu :)

Fleki kad se najdemo na :drinkers: recimo u "Lidu".
 
F

Fleki

Guest
Mrk kaže:
Povodom identiteta i susjedstva moram malo pojasniti :madmana:

@ Fleki,stvarno smo susjedi iz prvog sela,a "Mrk" je taj koji je radio na Autobusnom kolodvoru u Novom Marofu.

@ Pajdo,uletio si :lol: ali nisi pogodio.Međimurec je bil glavni pomoćnik za tehnička pitanja, oko postava slika na forum...
Istina pomoćnik je rođeni međimurec,i ne fali mu puno za stalno u Novom Marofu :)

Fleki kad se najdemo na :drinkers: recimo u "Lidu".


Ček malo, zbunjen sam, kak znaš u koju birtiju zalazim, jel mogu predpostavit koji auto voziš i da ti znaš koji auto ja vozim ?
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Mrk kaže:
@ Pajdo,uletio si :lol: ali nisi pogodio

Ide-ide, nejde-nejde! Ovaj put nije išlo! :lol:

Mrk kaže:
Međimurec je bil glavni pomoćnik za tehnička pitanja
Jadnik, uvijek je pomočnik...! Kad bu gazda postal? :lol:

Mrk kaže:
ne fali mu puno za stalno u Novom Marofu
Kaj, još je pod ugovorom nakon toliko godina? :scratch
A sad je recesija... :blackeye
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
@ Pajdo, da bi bil dobar majstor moraš puno godina šegrt biti, tak i to a na gazdu može ciljati kad potpiše, to se valjda zna :rolfer:
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Mrk kaže:
@ Pajdo, da bi bil dobar majstor moraš puno godina šegrt biti, tak i to a na gazdu može ciljati kad potpiše, to se valjda zna :rolfer:

Takvi, dugogodišnji, šegrti obično "otupe" na poslu za vrijeme šegrtije i loši su šefovi poslije! :mrgreen: :lol: :roll:
Trebalo ga odmah gurnuti u vatru kad ima i volje i znanja i "mišiča"! :mrgreen: :twisted:
No, on bu tak i tak gazda, pa ne bu ništ trebal delati! :blackeye

Nego, da se vratimo na temu-kako služi traktor? Jel već radio što u polju?
Koje strojeve mu misliš upregnuti?
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
@ pajdo, dobro ti veliš ako bude znal iskoristit nebude mu loše :)

Pitaš kak stroj služi,za sad sam zadovoljan.
Znaš da se veli, koliko novca toliko muzike.Da budem iskren trenutno sam malo ljut na brzinu rješavanja reklamacije jer mi ponovno suzi ulje po diferencijalu i još neke sitnice ali se nadam da to budu riješili.
Malo sam ga isprobal u šumi na lošem terenu kad je bil snijeg i smrznuto ali prvi pogon i širje gume su zakon.Sad imam 50sati i čekam da mi dojdu napraviti servis,iza toga slijedi malo jači test.
Pitaš kaj ga čeka u budućnosti, plug IMT 12" dvobrazni, malčer 180 cm širine, balirka, tanjurače 24 diska,šprica 400 litara pa da vidimo,čim ševa propjeva,startamo.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Radi Indijac ko veliki :roll:
farmtrac60.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
o da, ova ženska sigurno rastura tog traktora i balirku :mrgreen: :mrgreen: to je samo za slikanje :D , mada bi sa tih 60 ks bez frke balirao slamu :)
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Bitno je da stroj radi :arrow:
Sad malo Farmtraca koji se prodaju na američkom tržištu :p

farmtracam.jpg


farmtracame.jpg


farmtracamer.jpg
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Koliko je za vidjeti,ima različite felge,auspuh na desnoj strani jer se ugrađuju drugi motori...
Evo još koja slika :mrgreen:

farmtracka.jpg



farmtrack665dt.jpg
 
Na vrh