• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Elevator za kukuruz

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,696
U potrazi sam za novim elevatorom 6m, osim kralj kocijana i calopeka neznam sta bi drugo trazio niti znam gdje ih ima.
Poanta je da nebi uzeo onog s gumom i lopaticama nego s lancem, a kaj sam vidio od ta 2 ti su s gumama.
Jel ima.gdje kakav jos da pogledam?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,368
Lanci zbog drveća da mogu ići ili neko drugi razlog?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,696
Nesvidja mi se takav sistem, elevator kupujem za 30 godina da nemoram nis serafat po njemu, a guma ko guma prodje s vremenom cak i da neradi nista
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Dali uopće i ima novih na lanac. Pogledaj po otpadima da se svašta naći.....
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Vjerojatno ima za kupiti ali su skupi ko vrag. Ima po oglasnicima transportera, pogotovo onih za bale. Umjesto šiljaka, stave se gumene/limene pločice i teraj Miško.
Moj je na lance sa limenim pločicama, masivniji je, prijenos mu je malo sporiji neg od ovih tipa Čalopek ali zato nema štopanja ni drugih problema.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,696
Necu polovno ni po otpadima, takvog imam i doma, puca sve zivo po njemu, ljudi stoje, ja sa svas aparatom odam s lotrom ispod, na kraju vucem na ruke da zavrsim.
Tad i vise nikad.
Ili novo ili nista.
 

Najnoviji postovi

Na vrh