• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Diskove za tanjuraču

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,721
Tražim nazubljene diskove za Lemind Leskovac tanjuraču.
Ne tražim nove ali da baš nisu i poderani

Hvala
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,721
Ovisi o cijeni😁
Ako nisu poderani možda bi uzeo i svih 12 kom
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,569
auto horvat...lepi novi diskovi...malo masnije platiš nego kaj imaš u planu.... :hahah:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,569
715 - 016 :p

danas sam bil u benkovcu na sajmu, tam su ti polovni skuplji od novih...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,291
715 - 016 :p

danas sam bil u benkovcu na sajmu, tam su ti polovni skuplji od novih...
U benkovcu ti je sve skuplje nego bilo di drugdje, ja išao gledat odojke za držati za na zimu, pa s još toliko, kupim gotove za klanje, a ovi naši što prodaju na kući što imaju svoje krmače daleko jeftinije naplaćuju.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,721
Imam za sad dobru ponudu za diskove, jedino moram vidjet jel mi promjer rupe paše. Nikako da stignem skinut jedan disk dolje da premjerim rupu
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,097
U KŽ znam za Ferenčak, HUBZIN, Trgo-agencija, jeftiniji su od bilo koga u SK!
npr. prednji disk za plug od 510 mm (20") jeftiniji je i do 80 kuna!
A da pogledaš po otpadima i tam se nađe.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,721
Bude se nešto našlo već, od ovih koje sam imao u ponudi ništa. Na kraju ispalo da ima samo 2 nazubljena.
Novi su mi zadnja opcija jer tanjuraču ne koristim nešto često tako da baš i nebi išao u neko veliko ulaganje.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,594
Jel tko od ekipe slagao(prepravljao) obične tanjurače. Znači imam tanjurače obične oltove, a ja bih možda slagal da dobijem dvije baterije po 14 ili 16 diskova jel bi ttrebalo iči u V ili poralelno jedna iza druge.
Ima li gfdje kakova slika od takovih.
 
Na vrh