• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
I ti moreš pričati po selu kak on zna zeti novce, a ne napraviti posel...
...jer si to upravo napravil na Forumu.
Diskretno mu reci da nije usitnjeno kak treba, nek prejde još jednom-dvaput i da ga časti pivom (bez pitanja za račun)...
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
75
Možda me nisi razumio, nisam htio zbog stare inače meni se fućka tko šta misli i šta selo priča.
Da je do mene vratio bi se on nazad u vrt sa frezom i frezao dok od busena trave (koja se nalazila 30-ak cm ispod zemlje) ne napravi brašno, isto onakvo kakvo je bilo na površini.
Ali znaš kako je starijim ljudima...

I da... ne postoji izraz kojim bih opisao razočaranje u ljude na selu (barem ovdje kod mene), 1 na 10 je pošten i od riječi... ovo sve ostalo je - sramota...
U šta su se ljudi pretvorili...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Možda me nisi razumio, nisam htio zbog stare inače meni se fućka tko šta misli i šta selo priča.
Da je do mene vratio bi se on nazad u vrt sa frezom i frezao dok od busena trave (koja se nalazila 30-ak cm ispod zemlje) ne napravi brašno, isto onakvo kakvo je bilo na površini.
Ali znaš kako je starijim ljudima...
Jesam, bez brige.

I da... ne postoji izraz kojim bih opisao razočaranje u ljude na selu (barem ovdje kod mene), 1 na 10 je pošten i od riječi... ovo sve ostalo je - sramota...
U šta su se ljudi pretvorili...
Za to je dijelom kriv i gornji dio tvojeg odgovora.
Dok ne “pokažeš zube”, svi ti budu “srali po glavi”.
A kad jednom pokažeš, onda K tebi bude dolazil taj 1 od deset.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,598
Dobio sam ponudu da pokosim travu trimerom, trava se redovno kosi tako da nije džungla. Nisam nikad kosio uslužno pa me zanima kako i koliko da naplatim, po rezervoaru, kvadratu ili po satu?
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
181
U dalmaciji je cijena oko 0.70kn za normalnu travu i 1kn za zapustenu, sada vjerovatno i vise a neki rade i po rezervaru za 20-25 eura, neki po satu isto tako 20-30 eura. Kažu da je zarada više manje ista, ovisi kakve si srice. Po meni je najpostenije po satu/rezervaru pa ako naidjes na na nesto malo teze lipo to i naplatis, a ako ne, nikom nista. Naravno provjeri da nema ispod stare trave koja nije istrunila jer zna bit pokora...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,598
Ma to se redovito kosi, samo kaj sad gazda ne stigne a tu su već i godine.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
731
Nastavno na raspravu o frezanju. Pročitao sam samo ovu zadnju stranicu i to je jedini razlog zašto ja sam sebi kupujem i radim skoro sve. Zašto kupujem na primjer TV, monitor u trgovini koja je minimalno 30 eura skuplja od druge najskuplje. Zašto čekam na primjer Pilju (karlovčani će znat) 6 mjeseci za krov i dimnjak... Nešto što je nekome vrhunsko, meni je sramota. Nešto što je meni vrhunsko i dobro, netko se križa. Žao mi je zbog lošeg iskustva, znam taj kiseli osjećaj, najrađe nebi ni gledao to polje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh