• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene umjetnih gnojiva

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,874
Poskupljenje
 

Prilozi

  • PRODAJNE CIJENE OD 16.2.2021.pdf
    100.2 KB · Pregleda: 55

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Interesira me kako će kupiti KAN mali poljoprivrednici koji nemaju OPG, ako za njega treba iskaznica OPG-a.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,453
Moze neki izvor za tu informaciju?
Znaci bit ce ilegalno prihranit travnjak ili nogometno igraliste.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Nema ništa od toga, svaka druga kuća u prigradskim naseljima, pa i u gradovima ima neki vrt, pokoju voćku, cvjetnjak, brajdu. Pa to bi cijela Hrvatska morala biti u OPG-u. Jedino možda za veće količine. Ja kupio KAN-a prije par dana i nitko me ništa nije tražio, jedino novce.
 

ratar990

Član
Tu od
9 Velj 2016
Poruka
62
Interesira me kako će kupiti KAN mali poljoprivrednici koji nemaju OPG, ako za njega treba iskaznica OPG-a.
Ne vjerujem da će to proći kod nas, iako se nitratna direktiva ne može ispoštovati bez kontrole kolko se prodaje...
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Kako ne imam ja od agronoma papir.
Moraš ispuniti da nebi ljudi bombu radili 🤣🤣🤣
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
Već su izjave (obrazac) po trgovinama. Znači onaj tko kupi gnojivo s više od 16% dušika dužan ju je ispuniti.
Već neko vrijeme treba voditi evidenciju uporabe gnojiva.
Oće se uvesti neki red očito, malo će opet biti smiješnih situacija dok se svi ne ufuramo..
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Ja mislim da će biti najbolje pobrat kofere i van otić.
Pa neka se oni bave evidencijama.
I ludostima.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
Nije ni vani bolje, za sad kod nas još možeš biti kauboj a neznam kaj vani.
Ispuni se to nije problem ima aplikacija i za to😉 a ako i ne vodiš nešto od svega nije kraj svijeta.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,563
Ja kupovao paletu kan_a i u trgovini imali obrazac e sad čemu to služi to zna netko u ministarstvu a nitko se o tome ne očituje u javnosti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,548
malo prašine drvenog ugljena, malo sumpora i malo uree....buuuuuuuummmm.... :hahah:
malo nafte, motornog ulja i praška za veš...vuuuušššš....napadamo na tenkove.... :hahah:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Moze neki izvor za tu informaciju?
Znaci bit ce ilegalno prihranit travnjak ili nogometno igraliste.
Danas htio kupiti i rečeno mi je da se KAN može kupiti uz predočenje kartice OPG-a. Nisam mogao vjerovati ušima pa nazovem drugu poljoapoteku, no odgovor isti, dopis iz ministarstva. Interesantno samo za KAN. Ako se boje u ovoj " usranoj", onda su se stvarno "usrali".

Kupljenac ,to su vidli tvoje gorivo za raketu:hahah::hahah::hahah:
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Jel zna netko da mi brzo napise koliko vreća ima na paleti
UREA, KAN, 15-15-15 Petrokemijsko...
 

Najnoviji postovi

Na vrh