• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Butternut tikva kooperacija u proizvodnji !

G0jA

Novi član
Tu od
11 Lis 2022
Poruka
8
Dali tko planira sadnju tikve?
Sjeverna hr, dal se moze bez navodnjavanja...
Trenutno je livada...kad je najbolje preorati, saditi?
Ja ću saditi oko četvrt jutra buttera, orao sam zimsku brazdu u 11mjesecu također je livada bila nekih 10godina i sada polako trava niče jer je topla godina.. Sadio sam prošle godine a i ove ću oko 10.5.
Što se navodnjavanja tiće sve ovisi o godini prošla je bila sušna i katastrofa nisam imao navodnjavanje, ove se nadam da će biti bolje :D
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,551
moje su dobile navodnjavanje u 9 mjesecu...odnijela ih Kupa...a one koje su ostale, instantno su strunule...
inače buternut je samo malo manje kenjkav od hokaida za čuvanje, rijetko koja do nove godine nema fleke...
 

Ico24

Član
Tu od
4 Tra 2023
Poruka
35
Ja cu saditi nesto malo vise od pola hektra butternuta, planiram ici na crnu mac foliju i navodnjavanje. Prosle godine sam na par kvadrata dobio oko 400kg tikvi i sve se prodalo preko interneta.
 

JASNICA

Novi član
Tu od
22 Kol 2022
Poruka
2
Ukoliko ima zainteresiranih za otkup butternat tikvi u ovoj 2023.godini neka mi se javi 0911689831

Znate koja će im biti cijena?
 
Na vrh