• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirka Welger AP 12

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Vrijeme prolazi radit se mora nemože se sve čekati majstor dogovor je da se uradi što se može jer ima čovjek puno posla pa pokušajem da nešto i ja uradim jer što se tiče bravarije to nije valjda neki majstorluk bar za mene a njemu ostavljam malo preciznije poslove štelovanje i petljače. I nemora se baš zbog toga bacati u Drinu.
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Ne mozes ti to uraditi mora on da pogodi tacne mere ne sme klip da ima ni malo setanja da bi nozevi isli blizu jedan drugog ima da se kupi flah 50mm sirine i 3 mm debljine u svakoj vecoj gvozdjari kupis sipku 6 metara i bice dovoljno on je prava mera da ide preko tih sina
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ok hvala Levak na svim informacijama sutra idem u nabavku tražim lim od 3mm i motam na mašini u vinkla 25x25mm mislim da će vinkla biti dovoljna širine.
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
tebi izgleda ne vredi pricati ne savijas nista varis jednu bocno jednu dole sirina jedne mora biti celih 50 mm
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
OK puno ti hvala pa ja moram maksuz doći u Obrenovac da te častim ili da se negdje na čatu pa da se ispričamo
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Idi kod Steve uzmi klizace on se snabdeva kod nas pravi ih covek kvalitetno od kuvane bukovine i u orginalu ni jedan ti stolar ne moze pogoditi meru jer nema katalog
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ma znam da ih tamo nabavlja u Mionici kod Valjeva kod onog Rafailović Radovana plaća ih 1500 dinara a kod njeg********
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Dobro covek radi da bi zaradio mogao si ga naci u Rumi i uzeti za te pare
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ma uredu je to u potpuno se slažem sa tobom i treba da radi ali previše udara cijene čak i uduplo pa nije niko budala
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Sta ces kad treba a niko nema ondasene pita zacenu to ti je zakon trzista
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ma baci se malo na ovaj naš kraj sa delovima nađi neku ispostavu sa prodajom išao bi dobro biznis a ujedno stručnost bi bila na nivou
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ma đe si bio da me te negdje uhvatiti pa da odemo na piće nek stoje prese popraviće se a gdje bi se drugo i nervirali da nemamo presa jeli tako.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Danas sam napokon riješio klizače-letve u tunelu tj na malju moje prese odnio svoje stare letve da mi majstor napravi druge i kada sam otišao da pogledam šta je uradio tip je skinuo neravnine sa mojih starih letvi i zalijepio novi sloj drveta tako da izgledaju kao nove.Pitao sam ga dali postoji mogućnost da se odlepi garantovao mi da neće jer kako kaže da je pod presom to lijepio.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Dragan majstor je je kod mene boravio moj zmaj od prese Welger AP12 je spreman celi remont je na njoj urađen,noževi,klizači na batu,vodilice,petljači ležajevi, remenovi, tako da očekujem da ove godine neće biti problema kao prošle godine što me je zezao desni petljač pa ponekad odveže balu.Puno je bilo sitnica ali dosta je uticalo na rad prese.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Konačno sam i ja sa Welgerom AP 12 krenuo u baliranje za sada ide dobro ,izbalirao sam 500 komada nijedna nije pukla,auuu kad se setim prošle godine što me je zezala.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dali se za navedenu balirku iz naslova tema moze negdi nabavit onaj remen za prijenos i po kojoj cijeni ako neko zna??
 

mariosokol

Član
Tu od
11 Sij 2013
Poruka
33
pozdrav svima. trebam pomoć oko balirke welger ap 12, jucer sam ju kupio i nema lijeve gume pa me zanima koje je dimenzije ta guma i kako se postavlja špaga u petljače. hvala na odgovorima
 

Dejan salinac

Novi član
Tu od
7 Lip 2021
Poruka
3
Drusto zanima me ova presa sta mislite za nju ima malo lufta u zupčanik kod sto tera lastina usta
 

Najnoviji postovi

Na vrh