• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrotron 6.30 s - računalo getribe

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Pozdrav
zna li netko, ili posjeduje shemu, za spajanje žica na računalo getribe.
Powershift mjenjač
Ako netko ima takav isti agrotron 6.30 s 96 god. da je voljan pomoći na bilo koji način a jedan od tih bi bio da mi poslika boje žica na konektoru računala pošto su meni majstori počupali žice a do sheme spajanja ne mogu doć. 20200615_195728.jpg 20200615_195752.jpg 20200615_195840.jpg
 

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Kupio sam traktor u neispravnom stanju žice su bile počupane da nisam ni znao i pozvao električara da spoji ali bez sheme ništa nemože e sad da ja skratim te sve muke jednostavnije bi bilo da ima neko takav tip i snimi boje žica sam bi to rješio i spojio!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Hmm, baš nezgodna situacija, ako ima neko takav traktor sigurno će ti pomoći, ako ne mislim bez ovlaštenog servisa teško. Ili možda neki Njemački forum. Jer kolko vidim tebi sve žice fale. A ima ih jako puno.
 

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Bio problem u instalaciji preglodale se žice koje idu prema getribi i nije strujno šalto pa vjerujem da nisu mogli nač grešku pa su povadili žice računala
a ubacili releje koji su mjenjali brzine preko dodatnog šaltera samo tri si mogo šaltat a on ima četri podjele...🤨
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ma njuškalu ima lik koji prodaje radioničke priručnike i za 300 kn ti ima cijeli sdf program. Ja sam ga imao al sam mijenjao laptop i nemam više a ni ne treba mi.Doneseš mu laptop i on ti instalira i pokaže kak se koristi. Najjeftinije i najbrže.
 

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Kak nač tog lika?
Ma raznih šema ima sve ovisi kakav majstor ali ja hoču to vratit u tvorničko stanje!
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
976
Agrotron a od kud si?
Imam ti ja jednog tipa koji radi u Poljo novi, tamo je glavni serviser, a radi i u fušu, pa ti mogu dati broj da pitaš njega
 

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Pozdrav ekipa evo da se javim konačno rješio sam jedan dio problema nabavio šhemu i spojio sve pinove u glavnom konektoru računala!! Ako nekome treba imam i slike po bojama kam koja ide..
Ali imam drugi problem trebo bi računalo može bit i polovno samo da je ispravno pase iz serije 6.20 6.30 6.45 mk1??
 

Prilozi

  • 20200824_164715.jpg
    20200824_164715.jpg
    30.3 KB · Pregleda: 11

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Je ti paše iz MK2 ?
Mislim da su getribe iste samo ne znam jel instalacija drugačija.

Ako paše ima oglas na njuškalu, tip je slovenac i prodaje u dijelove MK2.
Probaj pitat Hadrovića čuo sam da ima kompletnu kabinu za dijelove, možda ima i instalaciju kabine s računalima.

Jel imaš neki radionički priručnik za MK1, ja imam od MK3.

Imam Agrotron 135 MK2 i stroj je odličan !!!
 

Agrotron 6.30s

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
13
Kupio sam ja novo racunalo posto ga nije bilo u traktoru ali to novo je prazno nema softver u sebi a dečki u poljonovoj mi nemogu to rješit jer nemaju program u kompu da mogu ubacit softver
 

Najnoviji postovi

Na vrh