• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Dalija

Član
Tu od
20 Srp 2015
Poruka
27
Viduka opg, ja sam ostavila komentar na vaš post gdje tvrdite da je stari most uvijek otvoren, a to jednostavno nije istina.
Stari most je ponekad zatvaran i prije kako vi kažete navodno bolje rekonstrukcije ceste koju ja niti jednom riječi nisam spomenula, i za cijelu ovu priču nije ni bitna.
Isto tako činjenica je na nije problem samo u novom mostu već i dionice do tunela. Neslužbeno najjači udar bure je zabilježen na vijaduktu božići.
Za mene je ova priča gotova.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,291
Onaj tko uspije žensko pobijediti u ikakvoj raspravi mora biti gori od najgore ženske,a sebe na smatram takvim,tako da je i za mene ova rasprava gotova.
S obzirom da je tema takva.Kod nas lijep sunčan dan,pomalo se pripremamo za goste koji će uveličati slavlje rođendana našeg sina,i našu godišnjicu braka. 20240530_101635.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,860
Najprije svetak, pa tek onda praznik ;)
Svejedno...mnogima produženi vikend...a meni sutra radni dan.
Zamisli da su svetak i praznik bili uzastopce, recimo 29. i 30.... koji bi to bil produženi vikend od petka 24. do ponedjeljka 3. ...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,219
2 dana lijepog vremena pa 5 dana kiše najavljeno...

Mi stvarno iz 6 mjeseci suše u poplavu...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Važno da su nam ukinuli obranu protiv tuče s raketama. Ako tuča bude sve više uništavala, ljudi budu počeli jesti police osiguranja, jer stalno govore osigirajte sve...

(Kod nas je malo prije bio prolom oblaka i malo rijetke tuče, zanemarivo prema zlu koje praši druge krajeve. Sada pada jaka kiša, dvorište, cesta, sve pliva koliko je to vode palo u par minuta. )
 

Najnoviji postovi

Na vrh