• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reputacija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Gledaj zaja Darijus mi je malo potaknul neke misli iz prošlosti kad su se pojedinci žalili na pisanje nekih ljudi a danas kad otvoriš forum pogledaj u određenim temama da postoje još pod teme 1 do dvije u kojima se bez veze raspravlja bez ikakvog smisla pojedine teme su se razvukle beskrajno bez ikakvog smisla sa zdravom pameti to niko izgleda ne vidi .
Neću namjerno naglasiti niti jedan post jer se neću sa nikim tu prepucavati.
Pojedini će reći da se sjećam nostalgije za pojedinim članovima niti malo oni su i danas moji dobri prijatelji kao i pojedini aktivni članovi i članice drage gospođe koju pozdravljam znače ona mislim da bi istinski trebali malo teme posložiti jer su vam otišle u nedogled
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,931
A čuj, ništa nije idealno, pa tako ni naš forum. Moderatori se trude urediti teme što bolje.
U zadnjih godinu dana smo sve kategorije i podforume logično posložili, radilo se na tome.
Ne znam točno na koje teme misliš pa mi je teško napamet, ali ništa strašno ako se neka tema i razvukla.
Ja sad ne kužim kakve veze imaju "prošli članovi", jer dosta njih "prošlih" je na forumu više pisalo ne-tematski, u raznoraznim temama. Bilo je "prošlih" koji su u temi Predstavite se imali po 1000 postova, sigurno ne stručnih.

Ja te uvjeravam da na forumu ima mjesta za sve, i za prošle i za sadašnje. Tko ima dobre volje i može ispoštovati barem osnovna pravila ponašanja na forumu, uvijek je dobrodošao. :)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ne brini ništa zaja ja samo javno iskreno razmišljam vidim već duže vrijeme da se po temama pišu svakakve gluposti pišu mislim na one ozbiljnije postove ljudi pišu kao da su u vrtiću ma ni to me ne nervira toliko već ono kad pojedini članovi prodaju tuđu pamet na drugim forumima poput srpskog foruma gdje su aktivni članovi ovdje kleče za pomoći i informacijama a tamo se prave pametni.
Evo Darijus je samo probudil malo moje mišljenje u temi Grof pozdravljam ličku legendu koja je pojedinim članovima pomogla dosta na ovom forumu pa su ga poslje proglasili bedakom da se tak izrazim dok im je trebal bil je dobar a sad se ničeg ne sjećaju dok je povlaćil veze i radil ustupke pojedinim ljudima nisu mu rekli niti hvala evo to me smeta zaja jer ja nisam takav idiot kad mi neko pomogne ja sam mu zahvalan na svemu ne prodajem svoju dušu vragu ni za novac niti za lažno prijateljstvo
Mislim da bi se pojedinci ovdje trebali iskreno zapitati za svoj vlastiti moral .
Neču više u toj temi ništa pisati samo neka se svako od nas zapita za vlastiti moral pa onda neka drugom sudi
i neka ne prodaje tuđu pamet drugima ako nema vlastitu neka ne iskorištava tuđu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,860
To kaj si napisal, nema puno veze s forumom.
Ak su pojedinci u tvojim očima takvi ili onakvi, nezahvalni ili slično, to ide njima na dušu.
Nitko nikoga ne tjera da drugom pomogne. Ako i pomogne, ne očekuješ valjda da mu se bude netko zbog toga cijeli život klanjal?

Uostalom, pa kaj si svi na ovom forumu međusobno ne pomažemo, ne očekujući nagradu? Da nije tak, foruma nebi ni bilo, niti bi imal svrhu.

Da je bilo prelijevanja znanja s jedne strane na dugu, toga je uvijek bilo i bude, i to se, nažalost, nemre spriječiti.

Ako imaš primjedbu na pojedine postove, imaš crvenu zastavicu, pa lako prijaviš post. To se itekak ozbiljno shvaća među moderatorima i djeluje po prijavi. Većinu toga moderatori isprave, a da se i ne prijavi. No nemogu niti stignu baš sve vidjeti i ispraviti.
Ako pak misliš samo jamrati i prigovarati bez argumenata, onda ti je to jalov posel, tebe se bude krivo shvatilo, a nam svima nikakva korist od toga.
Sjeti se onoga prije vjenčanja: ili sad reci ili zauvjek šuti...

Nitko tebi ne brani da prijateljuješ ili se družiš s bilo kime, no, isto tak, nemoj svoja prijateljstva nekome nabijati na nos. Nije ni lijepo, niti pristojno.

I još nekaj: nemoj nikoga nazivati idiotom, jer to je nekulturno, uvredljivo i bezobrazno. Na koncu i kažnjivo je, jer nije niti prema pravilima foruma, niti po zakonu. Zato sam ti i riječ idiot izbrisal iz posta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh