• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Nadam se da cu i ja uspjeti da stignem na sajam i da posjetim jednog prijatelja gdje sam kupijo rolo presu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja dolazim kako god!
ako treba, vreča za spavanje, samo da nađem planinarski dom koji je otvoren...
 
B

Bobo

Guest
Negoooo, jel ide tko na pcelarski sajam 4. ili 5. ??

Ja sam 5. tamo, pa ono, ako ima zainteresiranih, javite se ;)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Da se i ja najavim, prvi puta cu doci na sajam, najvjerojatnije subota ili nedjelja...
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
I ja planiram navratiti 24. pošto bi potrošio neku kunu a nadam se nekom sajamskom popustu.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
I ja planiram navratiti 24. pošto bi potrošio neku kunu a nadam se nekom sajamskom popustu.

ako mislis nest kupit,informiraj se prije sajma,,koliko sta kosta,,da se nebus iznenadio kasnije,a ocekujes popust,il sam ja samo izoliran slucaj,,:axe:
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
ako mislis nest kupit,informiraj se prije sajma,,koliko sta kosta,,da se nebus iznenadio kasnije,a ocekujes popust,il sam ja samo izoliran slucaj,,:axe:

Već sam informiran tak da samo treba usporediti cijene mada mislim da me te kupnje po sajmovima najskuplje dođu ali nije ni sve u cijeni:partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
samo da se nakrkao javim moj je plan da se tamo pojavi,
najvjerojatnije u dane vikenda.
pošto imam problema oko internet veze teško da ću uspjeti pratiti dalje rasprave oko okupljanja i sl.

svakako pohvaljujem zamisao oko okupljanja na jednom mjestu,
a ne da se tražimo ko svake godine....
 
H

Hrvach

Guest
Zbalija, javit će ti se kad se dogovorimo, imamo tvoje kontakte u podforumu za moderatore!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da li netko zna oće li biti automobila na sajmu i koje marke??? :scratch
obićno znaju bit pa me zanima :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
domači diler ima Renaulta i Daciu,drugi ima ALFU,Hyndai,Seat, ima iz KC Pugeot,e sad više ne znam ali ima još sigurno,meni su najbolji oni što prodaju qvad vozila ufffffffffff:madmana::madmana:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma interesira me da li će biti što od vw. još nisam vidio onog novog vw pick up-a pa sam da vidim kak to izgleda. vidim da je bio na osjećkom sajmu.
jest quadovi su zakon, ali kod mene ih ima jedno 24 komada, tak da mi to već glupo gledat....
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
ma interesira me da li će biti što od vw. još nisam vidio onog novog vw pick up-a pa sam da vidim kak to izgleda. vidim da je bio na osjećkom sajmu.
jest quadovi su zakon, ali kod mene ih ima jedno 24 komada, tak da mi to već glupo gledat....

Evo nadam se da ču u subotu bit tamo pa ako kom paše iz mog kraja da ide samnom netreba niš platit imam tri slobodna mjesta kolega Puknuti vazi i za tebe Samobor je moj kraj (tam sam u školu išo) lega Kikic ak nebu Amaroka tam ti pokazem svog također i Moci ak dođe . Ako treba sta vezano organizacije ovog skupa forumaša stavljam se na raspolaganje
Pozdrav se vidimo
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Evo nadam se da ču u subotu bit tamo pa ako kom paše iz mog kraja da ide samnom netreba niš platit imam tri slobodna mjesta kolega Puknuti vazi i za tebe Samobor je moj kraj (tam sam u školu išo) lega Kikic ak nebu Amaroka tam ti pokazem svog također i Moci ak dođe . Ako treba sta vezano organizacije ovog skupa forumaša stavljam se na raspolaganje
Pozdrav se vidimo

kolega to nebi bilo loše. kolko znam iz mog kraja idem samo ja, straci se dvoume. ako će ić oni onda ću ić svojim autom. ako ne onda ako imaš mjesta lako se dogovorimo :D znat ću ti toćnije reć onaj tjedan kad kad će i bit sajam 8)
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
kolega to nebi bilo loše. kolko znam iz mog kraja idem samo ja, straci se dvoume. ako će ić oni onda ću ić svojim autom. ako ne onda ako imaš mjesta lako se dogovorimo :D znat ću ti toćnije reć onaj tjedan kad kad će i bit sajam 8)

ti si mi usput javi pa se dogovorimo di i kad :supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh