• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
61
Ništa od toga. Imaju sredstava za cca 500 korisnika, a od toga 50-60 otpada na ekološke proizvođače. Valjda moraš imati 56 bodova da bi se mogao nadati nečemu.

Mogu se javit kao kalasicni, ali tamo mi se cini jos gore po bodovima.
Imao bih 42/61.

S obzirom da se sredstva moraju unaprijed osigurat mozda ne bude tako velika navala.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,145
Šanse su male, a još treba platiti i konzultante tako da to može biti uzalud bačen novac. Želim ti sreću sa natječajem.
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
72
Budem probao sam napisati pa šta bude, prema izračunu sam na 53/56 na ekološkom, ali nisam optimističan baš zbog male alokacije sredstava, mislim da će tih 50-60 projekta brzo popuniti ovi sa max bodova
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,145
To samo pokazuje kakav je odnos ministarstva prema malim poljoprivrednicima. To je natječaj više reda radi, zamazivanje očiju. U mjeri 6.3.1 je bilo obuhvaćeno prema mojoj procjeni cca 10-tak tisuća OPG-ova i ta mjera je imala smisla. Mjera 73.12 je promašen natječaj, ali koga to briga? Dosta je samo da si iz kontinentalne Hrvatske, u kojoj teče med i mlijeko, i više nemaš nikakvih šansi.
Svi šute, izbori su prošli, idemo dalje pa kako kome bude.
 

dario669

Novi član
Premium
Tu od
24 Velj 2016
Poruka
12
Mogu se javit kao kalasicni, ali tamo mi se cini jos gore po bodovima.
Imao bih 42/61.

S obzirom da se sredstva moraju unaprijed osigurat mozda ne bude tako velika navala.
Kako se sredstva moraju unaprijed osigurat? Negdje piše da moramo vec imati 30 000 eura ako trazimo potporu od 30 000 eura ili ja ne razumijem nesto?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
61
Da, negdje u pravilniku pise da prvo kupis onda trazis povrat.
Mozes i dvije rate. Kupis, trazis povrat, i onda opet kupis i trazis povrat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
109
Mjera 73.12 je za one neodlučne da li da bježe za švabiju ili ne. Jedan je čak i rekao hvala im što su mi ritnuli nogom u tur pa da idem da vidim kako se tamo teško živi.. :poop:
 

Najnoviji postovi

Na vrh